Пожалуйста, оставьте свой Телефон и наш менеджер с Вами свяжется
×
Заказать звонок
Корзина покупок
Товаров: 0 (0грн)
В корзине пусто!

Украинский для детей

писать dvkei Опубликовано в: Demo Category 1 2-1 Дата создания : 2015-09-08 Просмотров : 558 Комментарий : 0

Наші діти — майбутнє України. Всі ми плекаємо надію, що жити вони будуть краще, що вони будуть розумнішими за нас і все робимо задля того.І тому, наша мова просто мусить давати дітям  все те, чого вони забажають знати, надати їм щонайкращі умови для отримання знань і  можливості творчості українською мовою. 

 

З найсердечнішими побажаннями добра і розкоші ми створили багато україномовних стендів,  що допоможуть любим юним українцям розширити свої знання з української мови. Будьмо допитливими, мої дорогі друзі! Тримаймося надійно свого курсу — пізнання  невичерпних скарбів духовної спадщини рідного народу. Хай вам щастить, малята, у гартуванні вашої мудрості! Ми віримо в  перспективу України, що незаперечно підтверджено двома десятиліттями  незалежності України.Тому, ми вважаємо великою і вдячною справою  працювати на завтрашній день любої нашому серцю України.

На нашому сайті ми знову зробили  велике поповнення. Наші дизайнери зробили велику кількість нових стендів. Поповнення кращими зразками нових патріотичних мотивів для дітей триває постійно і досить часто. 
 
 
Тэги : opencart

Оставить комментарий

Captcha