Пожалуйста, оставьте свой Телефон и наш менеджер с Вами свяжется
×
Категорії
Замовити виклик
Кошик покупок
Товарів: 0 (0грн)
Нічого не куплено!

Стенди для кабінету хімії

Вид: Таблицею / Списком
Показати:
Сортування:
Комплекс портретів для кабінету хімії
Характеристика Комплекс портретів для кабінету хімії Матеріал виготовлення: екологічно чистий пластик Розмір стенду: кожен портрет 300х400 мм   Опис: комплекс портретів призначений для використання в кабінетах хімії та фізики; наочно ознайомить учнів з видатними..
312грн

Стенд "Електроліз"
Характеристика Стенд "Електроліз" Матеріал виготовлення: пластик ПВХ товщиною 3 мм Розмір стенду: 500х700 мм   Опис: стенд призначений для розміщення в шкільному кабінеті фізики; стенди пройшли перевірку на наявність помилок вчителями вищої категорії; що б..
263грн

Стенд "Куточок хімії" 0207
Характеристика Стенд "Куточок хімії" 0207 Матеріал виготовлення: пластик Розмір стенду: 800х600 мм Розмір кишень: 3 шт формату А4   Опис: використавши такий стенд на уроках хімії можна значно спростити поведінку уроків; за допомогою стенду будь-який школяр з..
370грн

Стенд "Речовини та суміші"
Характеристика Стенд "Речовини і суміші" Матеріал виготовлення: пластик ПВХ товщиною 3 мм Розмір стенду: 500х700 мм Опис: на стенді коротко за допомогою схем і таблиць зображена інформація по темі речовини і суміші; повісивши стенд в видному місці, учні завжди будуть звертати на н..
263грн

Стенд "Хімічний звязок"
Характеристика Стенд "Хімічний зв'язок" Матеріал виготовлення: 3 мм пластик Розмір стенду: 500х700 мм   Опис: стенд інформаційного характеру, допоможе вчителеві при вивченні такої теми, як хімічні зв'язки і реакції; основа стенду- високоякісний спінений пла..
263грн

Стенд з хімії фігурний синій
Характеристика Стенд з хімії фігурний синій Матеріал виготовлення: спінений пластик товщиною 3 мм Розмір стенду: 1600х800 мм Розмір кишень: 3 шт а4, 3 шт а5 формату   Опис: наші дизайнери розробили оригінальний дизайн стенду в кабінет хімії, він прекрасно прикраси..
880грн

Стенд куточок хімії колба
Характеристика Стенд куточок хімії колба Матеріал виготовлення: 3 мм пластик ПВХ Розмір стенду: 950х850 мм Розмір кишень: 3 шт а4, 2 шт а5 формату   Опис: призначений і рекомендований для розміщення в кабінеті хімії в будь-якому навчальному закладі, як наочний пос..
580грн

Стенд Розчінність кислот, основ и солей у воде
Характеристика Стенд Розчинність кислот, основ і солей у воді Матеріал виготовлення: спінений пластик Розмір стенду: 825х950 мм   Опис: стенд стане прекрасним демонстраційним посібником при вивченні хімії і буде одночасно підказкою учням і вчителеві; стійкий до ..
470грн

Стенд Хімія 10359
Характеристика Стенд Хімія 10359 Матеріал виготовлення: 3 мм пластик ПВХ Розмір стенду: 600х850 мм Розмір кишень: 1 шт а4, 3 шт а5 формату   Опис: рекомендуємо розмістити в кабінеті хімії; друк зображення у високому розширенні з захистом від ультрафіолету; ..
356грн

Стенд Хімія менделєєв таблиця
Характеристика Стенд Хімія менделєєв таблиця Матеріал виготовлення: пластик ПВХ Розмір стенду: 1200х850 мм   Опис: стенд для кабінету хімії з зображенням періодичної системи Менделєєва; при виготовленні використовуємо якісний друк і нові технології; при не..
615грн

himiya

Грамотне оформлення кабінету хімії предметними стендами допоможе вчителю підвищити інтерес учнів до досліджуваної дисципліни і зробити складну науку більш захоплюючою.

При проведенні лабораторних дослідів школярі повинні дотримуватися правил техніки безпеки, які у вигляді наочних матеріалів доступно розповідають як потрібно поводитися під час практичних і лабораторних занять.

Як оформити кабінет хімії стендами?

Стенди для кабінету хімії з вільними полями і кишенями призначені для розміщення змінної інформації - оголошень, підсумків олімпіад, привітання їх переможців.

Завдяки сучасній інтер'єрної друку і УФ - захист, наочні посібники виглядають яскраво і не втрачають своїх характеристик з плином часу.

Різноманітність форми і колірної гами дозволить вибрати підходящий варіант для кабінету з будь-яким інтер'єром.

Комплект стендів - відмінний варіант для оформлення куточка юного хіміка або цікавої науки.

Щоб оформлення шкільного кабінету хімії було сучасним, цікавим і корисним, необхідно використовувати стенди для кабінету хімії, які:

• послужать ефективним засобом для супроводу навчального процесу;

• допоможуть школярам швидко засвоїти нову тему;

• підвищать зацікавленість у вивченні предмета.

• Як правило, стенди з хімії мають таке наповнення:

• таблицю з хімічними елементами;

• формули і схеми;

• портрети і цитати видатних вчених;

• цікаві факти і відкриття.

Вигідна пропозиція від «Art Stend»

Наш інтернет магазин пропонує купити стенди для кабінету хімії за найпривабливішими цінами і на кращих умовах, так само, можна придбати стенди в кабінет біології і в інші шкільні кабінети. Готову продукцію можна вибрати в нашому електронному каталозі. Тут представлені якісні вироби, розроблені професійними дизайнерами і виготовлені з пластику або ПВХ.

Наша продукція відома і затребувана в багатьох навчальних закладах України, до її перевазі відноситься:

• сучасний зовнішній вигляд і корисне наповнення;

• екологічна чистота і безпека;

• вартість будь-якої позиції - нижче середньоринкової;

• зносостійкість і простота в догляді.

Замовлення на придбання готових виробів можна оформити на нашому сайті. Ми також виконуємо замовлення на індивідуальне виготовлення стендів за готовими шаблонами або малюнків, наданим замовником. Термін виконання робіт - самий мінімальний. При необхідності готова продукція безкоштовно доставляється за вказаною адресою.