Пожалуйста, оставьте свой Телефон и наш менеджер с Вами свяжется
×
Категорії
Замовити виклик
Кошик покупок
Товарів: 0 (0грн)
Нічого не куплено!

Стенди для кабінету фізики

Вид: Таблицею / Списком
Показати:
Сортування:
Стенд "Видатні фізики"
Характеристика Стенд "Видатні фізики" Матеріал виготовлення: якісний ПВХ пластик Розмір стенду: 1300х800 мм   Опис: наші дизайнери розробили серію портретів відомих вчених для оформлення кабінету фізики в загальноосвітніх закладах; до Вашої уваги серія з 15 порт..
635грн

Стенд "Електроліз"
Характеристика Стенд "Електроліз" Матеріал виготовлення: пластик ПВХ товщиною 3 мм Розмір стенду: 500х700 мм   Опис: стенд призначений для розміщення в шкільному кабінеті фізики; стенди пройшли перевірку на наявність помилок вчителями вищої категорії; що б..
263грн

Стенд "Радіоактівній розпад"
Характеристика Стенд "Радіоактивний розпад" Матеріал виготовлення: пластик ПВХ Розмір стенду: 500х700 мм   Опис: такий виріб розміщений на стінах кабінету фізики стане незамінним помічником викладача; допоможе учням при вивченні, завдяки короткій і чіткій&n..
263грн

stend-fizika-vazlivo-znatu
Характеристика Стенд "Фізика важливо знати" Матеріал виготовлення: щільний пластик Розмір стенду: 745х570 мм Розмір кишень: 3 шт формату А4   Опис: стенд не займе багато місця в кабінеті, але тим не менше завдяки красивому і стильному дизайну прекрасно доповнить і..
323грн
На основі 2 відгуків.

Стенд "Фізика навколо нас"
Характеристика Стенд "Фізика навколо нас" Матеріал виготовлення: еко-пластик товщиною 3 мм Розмір стенду: бічні 435х910 мм, середній 460х730, стрічка 780х130 мм Розмір кишень: 8 шт формата а4, 2 а5    Опис: комплекс розроблений в стильному, сучасному дизайні,..
1080грн

Стенд "Цікава фізика" синій
Характеристика Стенд "Цікава фізика" синій Матеріал виготовлення: пластик ПВХ 3 мм Розмір стенду: 750х1000 мм Розмір кишень: 4 шт формату А4   Опис: стенд буде дуже корисний у використанні в кабінеті фізики в школі, стане відмінним помічником вчителя при викладанн..
588грн

Стенд будова атома
Характеристика Стенд будова атома Матеріал виготовлення: еко-пластик ПВХ Розмір стенду: 825х950 мм   Опис: розташований на видному місці стенд з фізики допоможе вчителю поліпшити процес навчання; помилок на стенді немає, адже його перевірили і допомогли розробит..
475грн

alt для главного изображения товара
Характеристика Стенд для кабінету фізики Матеріал виготовлення: ПВХ пластик Розмір стенду: 800х800 мм Розмір карманів: 2 шт а4 формату, 1 шт а5 Опис: зручний і практичний у використанні стенд для кабінету фізики; цікавий дизайн зацікавить школярів, а кишені, зроблені..
435грн

Стенд портрет в кабінет фізики
Характеристика Стенд портрет в кабінет фізики Матеріал виготовлення: 3 мм пластик Розмір стенду: 800х300 мм   Опис: команда професійних дизайнерів допоможе Вам зробити гарне й оригінальне оформлення класу за допомогою портретів відомих особистостей; стенд вигото..
300грн

Цікава фізика, зелений
Характеристика Цікава фізика, зелений Матеріал виготовлення: ПВХ пластик 3 мм Розмір стенду: 900х745 мм Розмір кишень: 5 шт формату А4   Опис: стенд зроблений для того, що б вчитель міг його використовувати як наочний посібник при вивченні фізики; стенд комп..
525грн

fizika_kabinet

Хто сказав, що фізика - нудна наука? Грамотне оформлення кабінету фізики в школі зробить вивчення дисципліни легким і захоплюючим. Візуалізація нових тем дозволить вчителю доступно донести важливу інформацію і підвищити ефективність навчальних занять, а школярі швидко запам'ятають фізичні величини, формули і правила.

3 причини оформлення кабінету фізики в школі стендами

Навіщо потрібні стенди для кабінету фізики:

• допомагають ефективно вивчати дисципліну;

• інформують про цікавих фізичних фактах і відкриттях;

• мотивують до вивчення предмета.

Щоб матеріали дійсно прикрашали інтер'єр і повноцінно виконували свою функцію, найкраще купити стенди для кабінету фізики, розроблені професійними дизайнерами. Оскільки предмет вивчається в старших класах, наповнення стендів має нести практичну користь школярам і допомагати вчителю у висвітленні нових тем.

Стенди з фізики використовують для оформлення навчальних аудиторій і оформлення куточка юних фізиків. Вони можуть містити корисну наукову інформацію, портрети і цитати відомих вчених - фізиків, а також вільні простору для розміщення змінних матеріалів, оголошень і повідомлень. Велика розмаїтість змісту і колірної гами дозволить підібрати підходящий варіант відповідно до наявного інтер'єром навчальної аудиторії.

Якісні стенди для кабінету фізики від «Art Stend»

Якщо Ви хочете придбати сучасний стенд для оформлення шкільного кабінету, обов'язково відвідайте інтернет - супермаркет «Art Stend». Так само, якщо ви хочете красиві і оригінальні стенди в кабінет хімії, ми з радість Вам в цьому допоможемо. Ми спеціалізуємося на виготовленні та продажу продукції для шкіл та інших навчальних закладів, тому гарантуємо її високу якість і мінімальні терміни виконання замовлень.

Вибрати підходящий варіант можна в нашому електронному каталозі і зробити замовлення на сайті. Ми також пропонуємо послуги професійних дизайнерів, які розроблять будь-макет за ескізами замовника. Для створення наочних посібників використовується якісний пластик, ПВХ і безпечні фарби, які не вигоряють на сонці. Тому вся продукція привабливо виглядає і може довго використовуватися без втрати первинних характеристик.

У нас - найпривабливіша ціна на стенди з фізики і кращі умови для співпраці:

• мінімальні терміни виконання замовлень;

• великий вибір готових виробів;

• надійна доставка по території України.