Пожалуйста, оставьте свой Телефон и наш менеджер с Вами свяжется
×
Категорії
Замовити виклик
Кошик покупок
Товарів: 0 (0грн)
Нічого не куплено!

Стенд в кабінет біології

Вид: Таблицею / Списком
Показати:
Сортування:
Cтенд з біології зелений
Характеристика Стенд з біології зелений Матеріал виготовлення: ЕКО-пластик 3 мм Розмір стенду: кожен 850х1200 мм Тип і розмір кишень: прозорий пластик, 4 штуки формату А4   Опис: На власному виробництві при виготовленні стендом застосовуємо ПВХ пластик німецької якост..
500грн
На основі 1 відгуків.

Вчені біологи України
Характеристика Вчені біологи України Матеріал виготовлення: ПВХ пластик Розмір стенду: 1250х100 мм Термін виготовлення: 3 робочих дня   Опис: На стенді розміщені 5 портретів відомих біологів України. Стенд має спокійний зелений фон, який відмінно підійде в клас б..
410грн

Набір стендів "Будова клітини"
Характеристика Набір стендів "Будова клітини" Матеріал виготовлення: якісний спінений пластик Розмір стенду: кожен 500х500 мм Термін виготовлення: не більше 3 днів   Опис: Стенд можна застосовувати як наочний посібник, містить в собі базову інформацію по темі будова к..
375грн

Стенд "Біологія мікроскоп"
Характеристика Стенд "Біологія мікроскоп" Матеріал виготовлення: 3 мм пластик Розмір стенду: 594х420 мм Кількість і розмір кишень: 3 штуки А4 формату   Опис: Рекомендуємо придбати стенди в кабінет біології, щоб урізноманітнити процес навчання, привернути увагу школярі..
300грн

Стенд "Цікава біологія" екологія
Характеристика Стенд "Цікава біологія" екологія Матеріал виготовлення: пластик Розмір стенду: 820х1030 мм Кількість і розмір кишень: 4 шт формату А4   Опис: Дизайн стенд сучасний, виконаний в зелених тонах, стане родзинкою Вашого класу. Для розміщення додаткових матер..
649грн

Стенд біологія мікроскоп
Характеристика Стенд біологія мікроскоп Матеріал виготовлення: спінений пластик високої якості Розмір стенду: 790х603 мм Розмір і кількість кишень: 6 шт формату А4, прозорих пластик   Опис: Зображення на стендах в кабінет біології друкується за допомогою фотодруку на ..
405грн

Стенд в кабінет біології "Цікава біологія"
Характеристика Стенд в кабінет біології "Цікава біологія" Матеріал виготовлення: пластик німецької якості Розмір стенду: 700х450 мм Тип і розмір кишень: з прозорого пластика 3 шт формату А4   Опис: Якщо ви шукали оптимальний, зручний і практичний у використанні стенд ..
300грн
На основі 4 відгуків.

Стенд в кабінет біології яскравий
Характеристика Стенд в кабінет біології яскравий Матеріал виготовлення: спінений пластик товщиною 3 мм Розмір стенду: 825х1250 мм Термін виготовлення: протягом 2-3 днів   Опис: Стенд розроблений професійними дизайнерами за допомогою висококваліфікованих педагогів, том..
620грн
На основі 3 відгуків.

Стенд систематика рослин и тварин
Характеристика Стенд систематика рослин і тварин Матеріал виготовлення: пластик високої якості Розмір стенду: 875х1250 мм Опис: Рекомендовано використовувати в школах як наочне, навчальний посібник. Всі матеріали використані при виготовленні стенду екологічно чисті і повністю безп..
670грн

Стенди з біології, висловлювання на пергамент
Характеристика Стенди з біології, висловлювання на пергаменті Матеріал виготовлення: спінений пластик 3 мм Розмір стенду: кожен 600х500 мм   Опис: Стенд відмінно підійде як доповнення в оформленііінтерьеракабінетабіологіі. Текстове наповнення стенду може бути будь-яким, н..
390грн

stend_for_biology

Інтернет супермаркет «Art Stend» пропонує оформлення шкільного кабінету біології якісними предметними стендами.

Наочні посібники допомагають візуалізувати навіть найскладнішу інформацію, тому вивчення нових тем з їх допомогою проходить цікаво і легко.

Наявність таких матеріалів в навчальному кабінеті передбачено діючими освітніми стандартами і програмами.

Яким має бути оформлення шкільного кабінету за допомогою предметних стендів

Для проведення уроків, практичних і лабораторних занять використовують стенди для кабінету біології з різним наповненням:

• зображенням будови клітин рослин і тварин;

• анатомії і скелета людини;

• еволюції рослинного і тваринного світу.

Стенди для з біології з вільним простором можуть використовуватися для розміщення цікавих відомостей про флору і фауну, останніх відкриттів в світі науки, інформації про зникаючі і рідкісні види тварин і рослин.

З їх допомогою можна цікаво облаштувати куточок юного натураліста або любителя живої природи. Також великою популярністю користуються матеріали, що містять портрети видатних вчених-біологів.

Стенди для кабінету біології дозволяють вирішити відразу кілька завдань:

• забезпечують проведення навчальних занять з предмету на високому рівні;

• допомагають учням краще запам'ятати новий матеріал;

• розширюють кругозір школярів і підвищують їх мотивацію до вивчення предмета;

• дозволяють зробити комплексне оформлення навчальної аудиторії.

Купуємо кращі шкільні стенди в нашому інтернет магазині

Придбати стенди для кабінету біології за доступними цінами і на самих привабливих умовах можна в нашому інтернет - магазині. В ілюстрованому каталозі Вас чекає велика колекція готових виробів, які необхідні для проведення занять і прикраси навчальних аудиторій. Так само важливо оформити і інші навчальні кабінети, у нас великий вибір стендів в кабінет географії, української мови, музики і тд.

Ми пропонуємо продукцію, яка має такі переваги:

• відповідає тематиці шкільної програми;

• дозволена для використання в школах;

• має різну форму, дизайн і зміст;

• виготовлена ​​з нетоксичних, якісних матеріалів.

Ми використовуємо сучасне обладнання для щільної інтер'єрної друку і захисне покриття, тому вироби не втрачають яскравості кольору під впливом сонячного світла. Крім продажу готових товарів, ми виконуємо замовлення на виготовлення стендів з індивідуальними параметрами. Найголовніша перевага - мінімальна ціна стендів і оперативна доставка по всій території України.