Пожалуйста, оставьте свой Телефон и наш менеджер с Вами свяжется
×
Категорії
Замовити виклик
Кошик покупок
Товарів: 0 (0грн)
Нічого не куплено!

Розклад уроків

Вид: Таблицею / Списком
Показати:
Сортування:
Розклад занять
Характеристика Розклад занять Матеріал виготовлення: спінений пластик 3 мм Розмір стенду: 1200х600 мм Розмір кишень: 2 шт а 4 формату, 1 а 2   Опис: прикрасить інтер'єр школи, ліцею, коледжу, вузу або будь-якого іншого навчального закладу; високоякісний, еко..
690грн
На основі 1 відгуків.

Розклад занять 1385
Характеристика Розклад занять 1385 Матеріал виготовлення: 3 мм еко-пластик Розмір стенду: 300х420 мм Розмір кишень: 1 шт а4 формату   Опис: прикрасить інтер'єр школи, ліцею, коледжу, вузу або будь-якого іншого навчального закладу; яскраве барвисте зображення..
120грн

Розклад занять 1472
Характеристика Розклад занять тисяча чотиреста сімдесят дві Матеріал виготовлення: спінений пластик товщиною 3 мм Розмір стенду: 1000х600 мм Розмір кишень: 1 шт А2 формату   Опис: за допомогою цього стенду в класі завжди буде присутній актуальний розклад для учнів..
550грн

Розклад занять 1473
Характеристика Розклад занять тисячі чотиреста сімдесят три Матеріал виготовлення: щільний пластик Розмір стенду: 900х900 мм Розмір кишень: 1 шт а1 формату   Опис: стенд призначений для використання в шкільних класах, кабінетах, коридорах, учительських та інших пр..
708грн

Розклад уроків
Характеристика Розклад уроків книга Матеріал виготовлення: пластик товщиною 3 мм Розмір стенду: 660х950мм Розмір кишень: 2 шт а3 формату   Опис: лаконічність і зручність у використанні головна вимога до стенду з розкладом, наші дизайнери при розробки макетів врахо..
570грн

Розклад уроків 1468
Характеристика Розклад занять 1468 Матеріал виготовлення: щільний пластик Розмір стенду: 600х850 мм Розмір кишень: 1 шт А2 формату   Опис: якщо Вам необхідно що б в класі завжди був актуальний розклад Вам ідеально підійде цей стенд; зображення не вигора..
408грн

Стенд "Розклад занять"
Характеристика Стенд "Розклад занять" Матеріал виготовлення: пластик високої якості Розмір стенду: 1800х1160мм Розмір кишень: 16 шт а4 формату   Опис: стенд з розкладом занять один з головних атрибутів в організації навчального закладу; радимо розмістити дан..
1966грн

Стенд "Розклад уроків" 1402
Характеристика Стенд "Розклад уроків" 1402 Матеріал виготовлення: ПВХ пластик Розмір стенду: 900х700мм Розмір кишень: 3 шт формату А4   Опис: стенд з розклад занять призначений для використання в школах, вузах, ліцеях; виготовляємо наші стенди з щільного пла..
548грн

Стенд "Розклад уроків" 1403
Характеристика Стенд "Розклад уроків" 1403 Матеріал виготовлення: ПВХ пластик Розмір стенду: 1000х600мм Розмір кишень: 2 шт формату а3   Опис: в кожному навчальному закладі повинен бути присутнім стенд з розкладом уроків; для практичного використання на стен..
550грн

Стенд розклад
Характеристика Стенд розклад Матеріал виготовлення: пластик 3 мм Розмір стенду: 600Х520 мм Розмір кишень: 2 шт а4 формату   Опис: красиво оформлений стенд приверне увагу учнів і проінформує про актуальний розклад уроків; завдяки прозорим кишенях Ви з легкіст..
284грн

Розклад уроків

Перше, що бачить відвідувач навчального закладу, це - оформлення вестибюля. І тут на самому видному місці обов'язково присутній стенд з розкладом уроків для школи. Це - не просто доповнення інтер'єру, а обов'язковий елемент навчально-виховного процесу в школі, ліцеї чи іншому навчальному закладі. Тому він повинен бути сучасним, якісним, інформативним і мати привабливий вигляд.

Як оформити стенд для шкільного розкладу?

При оформленні будь-якого наочного посібника слід враховувати вікові особливості учнів. У школярів початкової школи заняття проходять в одному і тому ж кабінеті. Тому для них список уроків на кожен день поміщають в класному куточку або на окремому невеликому стенді.

Дизайн такого виробу повинен бути легким, що привертає увагу. Тут будуть доречні зображення письмового приладдя, книг і героїв мультфільмів. Для листа з переліком занять найкраще передбачити пластикова кишеня.

Для виробів, призначених для розміщення в вестибюлі, підійде більш стримане і практичне оформлення. Вони повинні бути досить великого формату, містити вільний простір для додаткової інформації. Деякі моделі оснащуються спеціальною підсвіткою.

Кріплення до стіни проводиться за допомогою шурупів. Як правило, кріпильні елементи і петлі йдуть в комплекті з виробом. Компактні й легкі конструкції можуть фіксуватися двостороннім скотчем або «рідкими цвяхами».

Якісне посібник з корисною інформацією допоможе вирішити кілька завдань :

  • забезпечить вчителів і учнів необхідною інформацією;
  • допоможе школярам підвищити самодисципліну і самоорганізацію;
  • спростить роботу шкільної адміністрації;
  • при необхідності, допоможе батькам швидко знайти учня або вчителя.

Для повної взаємодії з усією структурою школи, ви також можете замовити комплексне оформлення фойє, яке буде поєднуватися з розкладом уроків. Або ж навпаки, підібрати стенд з розкладом під комплексне оформлення коридору.

Вигідні і швидкі покупки в «Арт Стенд»

Купуючи стенд для розкладу уроків в інтернет - магазині « Art Stend », кожен покупець отримує масу переваг. По-перше, не потрібно витрачати час і сили на самостійне виготовлення предмета, який в підсумку може виявитися не дуже презентабельним.

По-друге, у нас можна купити стенд з розкладом уроків - будь-якої форми і колірної гами, яка найкращим чином підійде до шкільного інтер'єру. Якщо Ви не знайдете в електронному каталозі підходящий варіант, то можете замовити виготовлення предмета за власними ескізами, вказавши параметри, тип і розмір шрифту, переважну колірну гамму.

По-третє, у нас - мінімальна ціна на стенд з розкладом уроків, яку Вам не запропонують на інших торгових майданчиках, а також, найшвидша доставка в будь-який населений пункт України.