Пожалуйста, оставьте свой Телефон и наш менеджер с Вами свяжется
×
Категорії
Замовити виклик
Кошик покупок
Товарів: 0 (0грн)
Нічого не куплено!

Портрети відомих особистостей

Вид: Таблицею / Списком
Показати:
Сортування:
Комплекс для кабінету російської літератури
Характеристика Комплекс для кабінету російської літератури Матеріал виготовлення: спінений пластик 3 мм відмінної якості Розмір стенду: кожен портрет 770х700 мм   Опис: красиво оформлений комплекс портретів прекрасно впишеться в будь-який інтер'єр шкільного кабінету; ..
480грн
На основі 1 відгуків.

Комплекс для кабінету російської літератури 2
Характеристика Комплекс для кабінету російської літератури 2 Матеріал виготовлення: пластик високої щільності Розмір стенду: 2 стенди 400х800 мм, стрічка 940х160 мм   Опис: комплекс прекрасно доповнить кабінет літератури в школі, гімназії, ліцеї; широкоформатний..
593грн
На основі 1 відгуків.

Комплекс портретів для кабінету хімії
Характеристика Комплекс портретів для кабінету хімії Матеріал виготовлення: екологічно чистий пластик Розмір стенду: кожен портрет 300х400 мм   Опис: комплекс портретів призначений для використання в кабінетах хімії та фізики; наочно ознайомить учнів з видатними..
312грн

Комплекс портрети
Характеристика Комплекс портрети Матеріал виготовлення: спінений пластик 3 мм відмінної якості Розмір стенду: кожен портрет 770х700 мм   Опис: набір портретів прекрасно доповнить будь-який кабінет української мови та літератури; в комплект входять такі портрети - Т. Шевченко, І. Франк..
1213грн
На основі 1 відгуків.

Комплекс російська література
Характеристика Комплекс російська література Матеріал виготовлення: спінений пластик Розмір стенду: кожен 400х800 мм   Опис: на стенді розміщено портрет і висловлювання А.Толстого і О. Блока; наші дизайнери можуть для Вас розробити і інші стенди з цитатами і пор..
480грн

Комплекс стендів письменники
Характеристика Комплекс стендів письменники Матеріал виготовлення: щільний пластик ПВХ Розмір стенду: 3 шт 600х800 мм   Опис: комплект складається з 3 стендів, на яких портрет і коротка інформація про Т. Шевченка, Л. Українки, І.Франка; стенди мають оригінальний..
936грн

Комплекс цитата 1185
Характеристика Комплекс цитата 1 185 Матеріал виготовлення: пластик ПВХ 3 мм Розмір стенду: портрет 780х700 мм, цитати кожна 1250х700 мм   Опис: розроблений нашими фахівцями комплекс допоможе Вам в оформленні кабінету української мови та літератури; виготовлений..
1722грн
На основі 4 відгуків.

Паскаль, висловлювання математика
Характеристика Паскаль, висловлювання математика Матеріал виготовлення: безпечний пластик ПВХ 3 мм Розмір стенду: 850х350 мм   Опис: на стенді присутній портрет Б. Паскаля і його висловлювання; стенд стане прикрасою кабінету математики або інформатики; ..
300грн

Портрети інформатиків - 6 ш
Характеристика Портрети інформатиків-6 шт Матеріал виготовлення: еко-пластик ПВХ 3 мм Розмір стенду: кожен портрет 300х400 мм   Опис: в комплект входить 6 портретів відомих інформатиків; зображення наноситься методом повнокольорового широкоформатного друку на пл..
468грн

Портрети інформатиків - 9 шт
Характеристика Портрети інформатиків-9 шт Матеріал виготовлення: пластик ПВХ Розмір стенду: кожен 300х400 мм Термін виготовлення: 3 робочих дня Доставка: Укр пошта, Нова пошта   Опис: важливо знати історію розвитку предмета, а так же видатних особистостей, які..
702грн

Портрети відомих особистостей

Кращою мотивацією для навчання є приклади того, як жили і творили видатні представники науки і мистецтва. Тому в дитсадку і навчальному закладі завжди можна зустріти портрети зарубіжних письменників і поетів, біологів, хіміків і математиків.

Для чого потрібні стенди з портретами для школи?

Підвищувати зацікавленість в отриманні знань починають ще в дитячому садку. Тому навіть самим маленьким буде корисно дізнатися, як виглядав автор улюблених казок або композитор дитячих пісень.

У школі або вищому навчальному закладі такі наочні посібники розміщують в кабінетах з вивчення конкретної дисципліни, тематичних куточках, шкільних музеях. Знайомство з образом родоначальників наук або видатних діячів допоможе учням і студентам в освоєнні нових знань, мотивує їх до додаткового вивчення біографії, цікавих фактів. 

Якісні і недорогі стенди з портретами для школи, крім своєї безпосередньої функції, послужать гармонійним доповненням інтер'єру навчального кабінету. Підібравши відповідний формат, їх можна повісити на стінах, розмістити в шафі за склом. Портрети можна доповнити цитатами цих же людей. Цитати виконуються в одному стилі з портретами.

Щоб такі вироби виглядали привабливо і прослужили довгий час, найкраще купити портрети великих людей у ​​компанії, яка спеціалізується на виготовленні такої продукції.

Де можна придбати якісні стенди для школи з портретами?

Компанія «Арт Стенд» займається професійним виготовленням і продажем наочних посібників, поліграфічної продукції для установ, організацій і підприємств. Щоб замовити портрет дитячих письменників в інтернет - магазині «Art stend», необхідно ознайомитися з асортиментом в електронному каталозі і вибрати потрібний варіант.

У нас великий вибір готових виробів, запаси яких завжди є на складі. Тому покупець може замовити і отримати необхідну кількість товару без додаткових витрат часу.

Ми також надаємо послуги дизайнерів, якщо Вам знадобиться зображення Тараса Шевченка на конкретному тлі або портрет вченого з цитатою. Надайте свої малюнки, побажання, і Ваша заявка буде виконана протягом мінімального часу. Ми також готові надати готові макети.

Для виготовлення виробів використовується високоякісний пластиковий матеріал, який не виділяє шкідливих речовин навіть під впливом сонячних променів. Для нанесення зображення застосовується сучасна технологія друку на самоклеючій плівці оракал.

Продукція виробляється з урахуванням діючих державних стандартів, повністю відповідає вимогам санітарно-гігієнічних норм і дозволена для використання в дитячих дошкільних і навчальних закладах. У нашому інтернет супермаркеті - найпривабливіша ціна на стенди з портретами для школи ..

До переваг послуг «Арт Стенд» відноситься:

  • • виконання замовлень протягом самих стислих термінів;
  • • великий вибір готових виробів;
  • • додатковий сервіс - консультації та доставка по Україні.