Пожалуйста, оставьте свой Телефон и наш менеджер с Вами свяжется
×
Категорії
Замовити виклик
Кошик покупок
Товарів: 0 (0грн)
Нічого не куплено!

Оформлення кабінету молодших класів

Вид: Таблицею / Списком
Показати:
Сортування:
Cтенд пиши,сиди правильно
Характеристика Стенд пиши, сиди правильно Матеріал виготовлення: 3 мм ПВХ пластик Розмір стенду: 450х500 мм   Опис: стенд прекрасно доповнить будь-який шкільний кабінет і завжди нагадає учням, про те, як важливо сидіти правильно; виготовляємо стенди з пласт..
169грн
На основі 4 відгуків.

Інформаційний стенд для батьків
Характеристика Інформаційний стенд для батьків Матеріал виготовлення: пластик товщиною 3 мм Розмір стенду: 780х520 мм Розмір кишень: 2 шт а4 формату і 1 шт а5   Опис: стенд практичний у використанні завдяки прозорим пластиковими кишенях в яких ви без зусиль зможет..
305грн
На основі 1 відгуків.

Батьківський куточок 1417
Характеристика Батьківський куточок 1417 Матеріал виготовлення: 3 мм пластик Розмір стенду: 780х790 мм Розмір і кількість кишень: 2 шт А4 формату Тип кишень: прозорий пластик Кріплення: шурупи   Опис: стенд розроблений нашими досвідченими дизайнерами для в..
512грн
На основі 2 відгуків.

Висловлювання про українську мову
Характеристика Висловлювання про українську мову Матеріал виготовлення: пластик ПВХ товщиною 3 мм Розмір стенду: кожен 1000х300 мм   Опис: такий стенд відмінно підійде для кабінету української мови та літератури в будь-якому навчальному закладі; стенд має нейтра..
300грн

Класний куточок для 2 класу
Характеристика Класний куточок 2 класу Матеріал виготовлення: пластик 3 мм Розмір стенду: 1000Х1030 мм Кількість кишень: 2 шт а4, 2 шт а5, 3 шт 10х15 мм Опис: глянцевий друк на оракалы, повністю безпечний для дітей; всі матеріали відповідають стандарта..
728грн
На основі 1 відгуків.

Комплекс цитата 1185
Характеристика Комплекс цитата 1 185 Матеріал виготовлення: пластик ПВХ 3 мм Розмір стенду: портрет 780х700 мм, цитати кожна 1250х700 мм   Опис: розроблений нашими фахівцями комплекс допоможе Вам в оформленні кабінету української мови та літератури; виготовлений..
1722грн
На основі 4 відгуків.

Класний куточок, сова, ребенок
Характеристика Куточок 1 класу Матеріал виготовлення: безпечний якісний пластик ПВХ 3 мм Розмір стенду: 1130Х1020 мм Кількість кишень: 5 шт а4 Опис: на стенді можна розмістити інформацію про події, які відбуваються в класі; друк якісна із захистом від ультрафіолетови..
850грн

Уголок класса
Характеристика Куточок класу Матеріал виготовлення: пластик ПВХ 3 мм Розмір стенду: 1000Х550 мм Кількість кишень: 4 шт а4 Опис: виготовлений з екологічно чистих матеріалів, безпечний для навколишнього середовища; за вашим бажанням вносимо зміни в оформлення стендів; ..
410грн

Стенд "Календар природи"
Характеристика Стенд "Календар природи" Матеріал виготовлення: 3 мм спінений пластик Розмір стенду: 786х565 мм   Опис: стенд допоможе дітям зрозуміти природні явища, пори року, місяці, дні тижня; стенд укомплектовується рухливими стрілками; в разі нео..
270грн
На основі 3 відгуків.

Стенд "Моя Україна"
Характеристика Стенд "Моя Україна" Матеріал виготовлення: якісний пластик ПВХ Розмір стенду: 800х450 мм   Опис: стенд зроблений в патріотичному стилі, його можна розмістити в класі, кабінеті, вестибюлі, холі навчального закладу; всі матеріали, які використовуємо..
300грн
На основі 2 відгуків.

mladshie-klasu

Основи будь-яких знань, захопленість наукою і мотивація до навчання закладається в ранньому дитячому віці.

Тому правильне оформлення кабінету молодших класів в школі має величезне значення.

У шкільному кабінеті все наочні матеріали повинні нести позитив і знання, допомагати вчителю у проведенні уроків, а дітям - в запам'ятовуванні нової інформації.

Яким має бути оформлення стендами в початковій школі

Навчальні стенди для початкової школи повинні виконувати навчальну, інформаційну та пізнавальну функцію.

Наповнення таких виробів здійснюється з урахуванням віку учнів і особливостей їх сприйняття. Найбільш ефективна ігрова подача нового навчального матеріалу, тому загальний фон виробів повинен бути яскравим, що привертає увагу.

Допускається зображення відомих героїв мультфільмів і коміксів.

Текстовий зміст розробляється з урахуванням вимог освітньої програми і включає в себе:

  • алфавіт і правила написання букв;
  • таблицю голосних і приголосних, глухих і дзвінких звуків;
  • основні одиниці виміру;
  • права і обов'язки дитини;
  • правила поведінки на дорозі;
  • зображення державної символіки.

Великою популярністю в школах користуються композиції з декількох стендів, які використовуються для комплексного оформлення навчальних аудиторій. Також затребувані вироби з полями для розміщення змінної інформації, вони відрізняються універсальністю і функціональністю, їх наповнення можна періодично змінювати, залучаючи до цього учнів.

Стенд для класного куточка в початковій школі призначається для освітлення головних подій в житті класу, поздоровлень, інформування батьків. Класні куточки в широкому асортименті представлені в нашому магазині.

Як замовити стенди для початкової школи в інтернет-супермаркеті «Art Stend»?

Якщо Ви хочете придбати якісну, сучасну і корисну продукцію для оформлення інтер'єру навчального кабінету, відвідайте наш інтернет - магазин. У каталозі можна ознайомитися з асортиментом і вибрати потрібний варіант.

Наші стенди для початкової школи мають такі переваги: ​​

  • привабливо виглядають;
  • містять корисну інформацію;
  • не втрачають яскравості на сонці;
  • виготовлені з безпечних для дітей матеріалів.

Також ми пропонуємо замовити стенди в кабінет молодших класів з індивідуальними параметрами, конкретним наповненням і кольором. Професійні дизайнери виконають будь-яке замовлення протягом мінімально можливого терміну і за найдоступнішою вартості.