Пожалуйста, оставьте свой Телефон и наш менеджер с Вами свяжется
×
Категорії
Замовити виклик
Кошик покупок
Товарів: 0 (0грн)
Нічого не куплено!

Оформлення кабінету молодших класів

Вид: Таблицею / Списком
Показати:
Сортування:
Класний куточок для 2 класу
Характеристика Класний куточок 2 класу Матеріал виготовлення: пластик 3 мм Розмір стенду: 1000Х1030 мм Кількість кишень: 2 шт а4, 2 шт а5, 3 шт 10х15 мм Опис: глянцевий друк на оракалы, повністю безпечний для дітей; всі матеріали відповідають стандарта..
728грн
На основі 1 відгуків.

Комплекс цитата 1185
Характеристика Комплекс цитата 1 185 Матеріал виготовлення: пластик ПВХ 3 мм Розмір стенду: портрет 780х700 мм, цитати кожна 1250х700 мм   Опис: розроблений нашими фахівцями комплекс допоможе Вам в оформленні кабінету української мови та літератури; виготовлений..
1722грн
На основі 4 відгуків.

Класний куточок, сова, ребенок
Характеристика Куточок 1 класу Матеріал виготовлення: безпечний якісний пластик ПВХ 3 мм Розмір стенду: 1130Х1020 мм Кількість кишень: 5 шт а4 Опис: на стенді можна розмістити інформацію про події, які відбуваються в класі; друк якісна із захистом від ультрафіолетови..
850грн

Уголок класса
Характеристика Куточок класу Матеріал виготовлення: пластик ПВХ 3 мм Розмір стенду: 1000Х550 мм Кількість кишень: 4 шт а4 Опис: виготовлений з екологічно чистих матеріалів, безпечний для навколишнього середовища; за вашим бажанням вносимо зміни в оформлення стендів; ..
410грн

Стенд "Моя Україна"
Характеристика Стенд "Моя Україна" Матеріал виготовлення: якісний пластик ПВХ Розмір стенду: 800х450 мм   Опис: стенд зроблений в патріотичному стилі, його можна розмістити в класі, кабінеті, вестибюлі, холі навчального закладу; всі матеріали, які використовуємо..
300грн
На основі 2 відгуків.

Стенд інформація для батьків 0152
Характеристика Стенд інформація для батьків 0152 Матеріал виготовлення: 3 мм щільний пластик Розмір стенду: 800Х840 мм Розмір кишень: 3 шт а4 формату, 3 а 5   Опис: прозорі кишені дозволяють вчителю швидко розмістити і змінити необхідну інформацію для батьків..
530грн

Стенд державна символіка України
Характеристика Стенд державна символіка України Матеріал виготовлення: екологічно чистий пластик ПВХ 3 мм Розмір стенду: 460Х560 мм   Опис: символіка є невід'ємною частиною оформлення шкільних кабінетів; стенди виготовлені за останніми технологіями і за допомого..
194грн

stendu-mladshie-klassy-ukrmotiv
Матеріал: якісний пластик, ПВХ Друк інтер'єрна, щільна, з захистом від ультрафіолетових променів. Ми доставимо ваше замовлення в будь-яке місто України   ; ..
700грн
На основі 6 відгуків.

Классный уголок веселый
Характеристика Стенд класний куточок Матеріал виготовлення: якісний пластик товщиною 3 мм Розмір стенду: 1000х760 мм Кількість кишень: 1 шт а4, 4 шт а5 Опис: виготовлений із застосуванням найсучаснішого обладнання якісний УФ-друк, не вигоряє і не вицвітає на сон..
520грн
На основі 3 відгуків.

Стенд комплекс наш клас
Характеристика Стенд комплекс наш клас Матеріал виготовлення: пластик товщиною 3 мм Розмір стенду: пиши правильно 600х800 мм, український алфавіт 800х800, державні символи 600х800 мм, стрічка 1600х270 мм   Опис: комплект стендів виконаний в одному колірному оформленні..
1270грн
На основі 1 відгуків.

mladshie-klasu

Основи будь-яких знань, захопленість наукою і мотивація до навчання закладається в ранньому дитячому віці.

Тому правильне оформлення кабінету молодших класів в школі має величезне значення.

У шкільному кабінеті все наочні матеріали повинні нести позитив і знання, допомагати вчителю у проведенні уроків, а дітям - в запам'ятовуванні нової інформації.

Яким має бути оформлення стендами в початковій школі

Навчальні стенди для початкової школи повинні виконувати навчальну, інформаційну та пізнавальну функцію.

Наповнення таких виробів здійснюється з урахуванням віку учнів і особливостей їх сприйняття. Найбільш ефективна ігрова подача нового навчального матеріалу, тому загальний фон виробів повинен бути яскравим, що привертає увагу.

Допускається зображення відомих героїв мультфільмів і коміксів.

Текстовий зміст розробляється з урахуванням вимог освітньої програми і включає в себе:

  • алфавіт і правила написання букв;
  • таблицю голосних і приголосних, глухих і дзвінких звуків;
  • основні одиниці виміру;
  • права і обов'язки дитини;
  • правила поведінки на дорозі;
  • зображення державної символіки.

Великою популярністю в школах користуються композиції з декількох стендів, які використовуються для комплексного оформлення навчальних аудиторій. Також затребувані вироби з полями для розміщення змінної інформації, вони відрізняються універсальністю і функціональністю, їх наповнення можна періодично змінювати, залучаючи до цього учнів.

Стенд для класного куточка в початковій школі призначається для освітлення головних подій в житті класу, поздоровлень, інформування батьків. Класні куточки в широкому асортименті представлені в нашому магазині.

Як замовити стенди для початкової школи в інтернет-супермаркеті «Art Stend»?

Якщо Ви хочете придбати якісну, сучасну і корисну продукцію для оформлення інтер'єру навчального кабінету, відвідайте наш інтернет - магазин. У каталозі можна ознайомитися з асортиментом і вибрати потрібний варіант.

Наші стенди для початкової школи мають такі переваги: ​​

  • привабливо виглядають;
  • містять корисну інформацію;
  • не втрачають яскравості на сонці;
  • виготовлені з безпечних для дітей матеріалів.

Також ми пропонуємо замовити стенди в кабінет молодших класів з індивідуальними параметрами, конкретним наповненням і кольором. Професійні дизайнери виконають будь-яке замовлення протягом мінімально можливого терміну і за найдоступнішою вартості.