Пожалуйста, оставьте свой Телефон и наш менеджер с Вами свяжется
×
Категорії
Замовити виклик
Кошик покупок
Товарів: 0 (0грн)
Нічого не куплено!

Меню для їдальні

Вид: Таблицею / Списком
Показати:
Сортування:
Стенд " Меню " пончики 1 ,стенд для школи
Характеристика Стенд "Меню" пончики 1 Матеріал виготовлення: спінений пластик 3 мм Розмір стенду: 700х400 мм Розмір кишень: 2 шт формату А4   Опис: на стенді можна розмістити інформацію про правильне і раціональне харчування, меню на день або тиждень; не еко..
280грн

Стенд "Меню для їдальні " фігурний ,стенд для школи
Характеристика Стенд "меню для їдальні" фігурний Матеріал виготовлення: якісний пластик Розмір стенду:1200х980 мм Розмір кишень: 7 шт формату А4   Опис: призначений для використання в шкільних їдальнях; стенд комплектується прозорими кишенями, які дозволяють..
1057грн
На основі 1 відгуків.

Стенд "Меню" ложки ,стенд для школи
Характеристика Стенд "Меню" ложки Матеріал виготовлення: пластик товщиною 3 мм Розмір стенду: кожен 700х800 мм Розмір кишень: 4 шт формату А4   Опис: рекомендуємо використовувати стенд для оформлення пунктів прийому їжі або столових в будь-яких закладах; всі..
505грн

Стенд "Смачного" квіти
Характеристика Стенд "Смачного" квіти Матеріал виготовлення: пластик 3 мм Розмір стенду: 420х620 мм Розмір кишень: 1 шт формату А4   Опис: фігурний стенд стане прекрасним доповнення в інтер'єрі їдальні в школі, коледжі, садку, вузі; виготовлений із застосува..
230грн

Стенд меню
Характеристика Стенд меню Матеріал виготовлення: пластик ПВХ 3 мм Розмір стенду: 1500х920 мм Розмір кишень: 2 шт формату А4, 1 шт а5   Опис: завдяки корисній інформації на стенді діти завжди будуть пам'ятати про важливість правильного харчування; к..
1075грн

Стенд меню для їдальні  фрукти
Характеристика Стенд меню для їдальні фрукти Матеріал виготовлення: спінений пластик Розмір стенду: 320х410 мм Розмір кишень: 1 шт формату А4   Опис: стенд легкий, не великого розміру добре впишеться в інтер'єр будь-якого приміщення; основа стенду вигот..
123грн

Стенд меню для їдальні веселка
Характеристика Стенд меню для їдальні веселка Матеріал виготовлення: 3 мм якісний пластик Розмір стенду: 700х700 мм Розмір кишень: 2 шт формату А4   Опис: запропонований нами стенд призначений для розміщення в шкільних їдальнях для ознайомлення учнів і їх батьків,..
417грн

Стенд меню для їдальні овочі
Характеристика Стенд меню для їдальні овочі Матеріал виготовлення: пластик ПВХ Розмір стенду: 700х500 мм Розмір кишень: 2 шт формату А4, 1 шт а5   Опис: прекрасно підійде для оформлення столових в різних навчальних закладах; завдяки розміщеним кишенях стенд ..
327грн

Стенд меню для їдальні ягоди, фрукти
Характеристика Стенд меню для їдальні ягоди, фрукти Матеріал виготовлення: пластик товщиною 3 мм Розмір стенду: 900х500 мм Розмір кишень: 2 шт формату А4, 1 шт а5   Опис: призначений для наочного відображення інформації про меню на день або тиждень в шкільних їдал..
402грн

Стенд меню кухар
Характеристика Стенд меню кухар Матеріал виготовлення: ЕКО-пластик 3 мм Розмір стенду: 600х900 мм Розмір кишень: 3 шт формату А4   Опис: наочно ознайомить учнів і їх батьків з меню на день; завдяки кишенях працівники їдальні можуть легко розмістити список ст..
480грн

Меню для їдальні

Культура харчування - один з найважливіших аспектів, від якого залежить стан здоров'я людини. Формування основ здорового харчування закладається ще в дитячому садку і початковій школі. Дитина повинна добре орієнтуватися в назвах страв, мати уявлення про корисні продукти і правилах прийому їжі. Тому стенди для шкільної їдальні повинні містити не тільки список страв на поточний день, а ще й корисну для дітей інформацію.

Також, харчування - невід'ємна частина спорту. "Арт стенд" представляє спортивні стенди з уже розміщеною інформацією про харчування.

Особливості оформлення стендів для шкільних їдалень

Зараз можна купити стенди для шкільної їдальні будь-якої форми, розміру і дизайну. Щоб цей елемент гармонійно вписувався в інтер'єр, слід дотримуватися невеликих рекомендацій:

  • Розмір
  • Колір
  • Наповнення

При наявності простору для великого стенду, можна додатково розмістити цікаву і корисну для школярів інформацію. Це можуть бути замітки на тему «Про смачних і корисних страв», «Правила поведінки за столом», «Особливості української кухні». Завдяки таким матеріалам, діти будуть розширювати свій кругозір, підвищувати культуру харчування і поведінки.

Їдальня - це приміщення, в якому щодня проводиться ретельне прибирання. Тому всі предмети інтер'єру, в тому числі стенди, повинні бути стійкі до дії води і миючих засобів. Рекомендується використовувати пластикові вироби з додатковим захистом від ультрафіолету і вологи.

Якісні стенди для шкільної їдільні від «Арт Стенд»

До предметів, призначених для використання в навчальних закладах, пред'являються підвищені вимоги. Тому оптимальним варіантом буде купити стенди для шкільної їдальні -  в магазині « Art Stend ». Ми спеціалізуємося на виробництві продукції, призначеної для навчальних закладів, і поставляємо її в багато школи України.

Перевагою пропонованих виробів є:

  • сучасний дизайн і великий вибір моделей;
  • стійкість до вологи і ультрафіолету;
  • лояльна ціна на меню-стенд в їдальню.

Ми продаємо готову продукцію, виконуємо індивідуальні замовлення і доставляємо товар в будь-який регіон України.