Пожалуйста, оставьте свой Телефон и наш менеджер с Вами свяжется
×
Категорії
Акції
Замовити виклик
Кошик покупок
Товарів: 0 (0грн)
Нічого не куплено!

Стенди для школи

Вид: Таблицею / Списком
Показати:
Сортування:
Cтенд з біології зелений
Характеристика Стенд з біології зелений Матеріал виготовлення: ЕКО-пластик 3 мм Розмір стенду: кожен 850х1200 мм Тип і розмір кишень: прозорий пластик, 4 штуки формату А4   Опис: На власному виробництві при виготовленні стендом застосовуємо ПВХ пластик німецької якост..
500грн
На основі 1 відгуків.

Cтенд пиши,сиди правильно
Характеристика Стенд пиши, сиди правильно Матеріал виготовлення: 3 мм ПВХ пластик Розмір стенду: 450х500 мм   Опис: стенд прекрасно доповнить будь-який шкільний кабінет і завжди нагадає учням, про те, як важливо сидіти правильно; виготовляємо стенди з пласт..
169грн
На основі 4 відгуків.

Cтенд символіка "Беж"
Характеристика Cтенд символіка "Беж" Матеріал виготовлення: 3 мм спінений пластик    Розмір стенду: кожен стенд 410х610 мм   Опис:   стенд зроблений в бежевих тонах, з цього прекрасно підійде в будь-який клас або хол школи; виготовлений з ..
450грн
На основі 2 відгуків.

Любовь к Украине
Характеристика Cтенд Україна Матеріал виготовлення: пластик ПВХ товщиною 3 мм Розмір стенду: 1200х860 мм Кількість кишень: 6 шт формату А4 Опис: друк інтер'єрний, щільний, з захистом від ультрафіолетових променів безпечний для дітей; безкоштовно вносимо зміни що..
760грн
На основі 4 відгуків.

Інформаційні стенди "Візерунки"
Характеристика Інформаційні стенди "Візерунки" Матеріал виготовлення: еко-пластик ПВХ 3 мм   Розмір стенду: 1000х800 мм   Кількість кишень: 10 шт формату А4   Опис:   стенд призначений для розміщення змінної інформації; кишені..
680грн
На основі 6 відгуків.

Інформаційні стенди для школи "Блакитні"
Характеристика Інформаційні стенди для школи "Блакитний" Матеріал виготовлення: високоякісний пластик ПВХ товщиною 3 мм   Розмір стенду: 500х650 мм   Кількість кишень: 2 шт формату А4, 2 шт формату а5   Опис:   інформаційні стенди н..
300грн
На основі 2 відгуків.

Інформаційні стенди для школи "Гранж"
Характеристика Інформаційні стенди для школи "Гранж" Матеріал виготовлення: спінений пластик 3 мм   Розмір стенду: 1000х1000 мм   Кількість кишень: 6 шт формату А4   Опис:   стенд виконаний з сертифікованих матеріалів; зображення н..
750грн
На основі 6 відгуків.

Інформаційні стенди для школи "Соняшники"
Характеристика Інформаційні стенди для школи "Соняшники" Матеріал виготовлення: 3 мм пластик   Розмір стенду: 700х520 мм   Кількість кишень: 3 шт формату А4   Опис:   стенд можна використовувати в школі, ВНЗ, коледжі та будь-якому і..
300грн
На основі 5 відгуків.

Інформаційний стенд
Характеристика Інформаційний стенд Матеріал виготовлення: пластик ПВХ товщиною 3 мм   Розмір стенду: 900х900 мм   Кількість кишень: 6 шт формату А4   Опис:   красивий і оригінальний зовнішній вигляд стенду з легкістю впишеться в буд..
757грн
На основі 3 відгуків.

Інформаційний стенд для батьків
Характеристика Інформаційний стенд для батьків Матеріал виготовлення: пластик товщиною 3 мм Розмір стенду: 780х520 мм Розмір кишень: 2 шт а4 формату і 1 шт а5   Опис: стенд практичний у використанні завдяки прозорим пластиковими кишенях в яких ви без зусиль зможет..
305грн
На основі 1 відгуків.

stendy-dlya-shkoly

Інтернет супермаркет «Art Stend» пропонує якісні та недорогі стенди для школи в Україні з можливістю доставки в усі міста.

Наочні посібники грають велику роль в навчально-виховному процесі, оскільки візуальна інформація легше сприймається школярами і добре запам'ятовується. Схеми, таблиці, формули та інші корисні матеріали, вміщені на стенді, привертають увагу і роблять вивчення будь-якого предмета більш цікавим і захоплюючим.

Для чого потрібні стенди для школи?

Стенди для школи допомагають учителям підвищити ефективність навчальних занять, доповнюють інтер'єр класу і вестибюля, надають батькам і учням важливу інформацію. У вільному просторі або спеціальних кишеньках можна розміщувати фотографії іменинників і відмінників, розклад уроків, привітання переможцям змагань та олімпіад.

Методичні та атестаційні стенди необхідні для вчителів - вони зазвичай містять рекомендації щодо підвищення ефективності навчальних занять, плани роботи, накази і розпорядження, підсумки атестації педагогічного складу.

Також слід купити стенди для школи з пожежної безпеки, цивільної оборони, безпеки. Такі посібники обов'язково повинні бути в кабінетах фізики, хімії, біології, трудового навчання, безпеки життєдіяльності.

Замовити стенди для школи зараз не складе труднощів.

Типові вироби представлені у великій різноманітності, це можуть бути:

  • матеріали для розміщення в коридорах і вестибюлі - розклад уроків і позашкільних занять, дошка пошани, фотографії педагогів і відмінників, виставки робіт школярів;
  • класні куточки для висвітлення життя класу, поздоровлень і оголошень;
  • посібники для кабінетів з вивчення окремих предметів - іноземної мови, математики, історії і т.д.
  • матеріали з патріотичної тематики та державною символікою;
  • оригінальні предметні стенди на замовлення, які допоможуть зробити заняття цікавими.

4 причини купити недорогі стенди для школи

Щоб придбати стенди для школи в інтернет магазині «Art Stend», досить ознайомитися з асортиментом в електронному каталозі і оформити невелику заявку. У нас - великий вибір готових виробів різного розміру, наповнення і дизайну. Тут кожен покупець зможе вибрати варіант, який найбільш підходить за змістом і буде вдало поєднуватися з наявними інтер'єром.

Ми також пропонуємо виготовлення виробів за готовими макетами або ескізами, наданим замовником. & Amp; nbsp;

Наша продукція затребувана в багатьох школах України, основними її перевагами є:

  • висока якість виготовлення;
  • екологічно чисті, безпечні матеріали;
  • естетична привабливість;
  • доступна вартість.

Крім того, у нас є широкий спектр стендів для дитячого саду.

Ми виконаємо будь-яке замовлення в найкоротші терміни і забезпечимо оперативну доставку за вказаною адресою. Якісний і недорогий шкільний стенд від нашої компанії стане справжнім помічником учителя, принесе користь учням і прикрасить будь-який кабінет.