Пожалуйста, оставьте свой Телефон и наш менеджер с Вами свяжется
×
Категорії
Замовити виклик
Кошик покупок
Товарів: 0 (0грн)
Нічого не куплено!

Стенди з пожежної безпеки

Вид: Таблицею / Списком
Показати:
Сортування:
Стенд "Пожежна безпека" 1509
Характеристика Стенд "Пожежна безпека" 1509 Матеріал виготовлення: 3 мм пластик ПВХ Розмір стенду: 600х770 мм Розмір і кількість кишень: 6 шт А5 формату Тип кишень: прозорий пластик 0,5 мм Кріплення: шурупи, саморізи   Опис: Питання пожежної безпеки дуже важли..
437грн

Пожежна безпека
Характеристика товару Пожежна безпека Матеріал виготовлення: пластик Розмір:500х700 мм. Тип кишень:прозорий пластик ПВХ 0.5 мм. Кількість кишень:4 шт. А4 формату Виробник: Україна Виготовлення: 2-3 дні Опис: Стенд виготовлено з полівінілхлориду 3 мм. Він є бе..
363грн
На основі 1 відгуків.

Пожежна безпека 1443
Характеристика товару Пожежна безпека 1443 Матеріал виготовлення: пластик Розмір:600х350 мм. Тип кишень:прозорий пластик ПВХ 0.5 мм. Кількість кишень:- Виробник: Україна Виготовлення: 2-3 дні Опис: Даний товар чудово підійде як для садочку, так і для школи. Ад..
158грн
На основі 1 відгуків.

Стенд "Пожежна безпека"
Характеристика Стенд "Пожежна безпека" Матеріал: Спінений пластик ПВХ 3 мм Розмір: 900х900мм Кишені: 4 шт А4 формату Опис: виконано в яскраво оранжевому кольорі завдяки кишеням виріб дуже зручний у використанні, Ви з легкістю можете змінювати потрібну ..
707грн
На основі 3 відгуків.

Стенд "Пожежна безпека" 1506
Характеристика товару Стенд "Пожежна безпека" 1506 Матеріал виготовлення: пластик Розмір:1000х800 мм. Тип кишень:прозорий пластик ПВХ 0.5 мм. Кількість кишень:10 шт. А5 формату Виробник: Україна Опис: Щоб не виникла пожежа, необхідно знати і виконувати правила пож..
750грн
На основі 1 відгуків.

Стенд "Пожежна безпека" 1507
Характеристика товару Стенд "Пожежна безпека" 1507 Матеріал виготовлення: пластик Розмір:600х850 мм. Тип кишень:прозорий пластик ПВХ 0.5 мм. Кількість кишень:3 шт. А4 формату Виробник: Україна Виготовлення: 2-3 дні Опис: Товар виконано в дуже незвичайній формі..
457грн

Стенд "Пожежна безпека" 1508
Характеристика товару Стенд "Пожежна безпека" 1508 Матеріал виготовлення: пластик Розмір:600х1000 мм. Тип кишень:прозорий пластик ПВХ 0.5 мм. Кількість кишень:4 шт. А4 формату Виробник: Україна Опис: В кожному приміщенні повинен бути план евакуації. І вже до прибу..
550грн

Стенд "Пожежна безпека" 1510
Характеристика Стенд "Пожежна безпека" 1510 Матеріал: Спінений пластик ПВХ 3 мм Розмір: 800х660мм Кишені: 3 шт А4 формату Опис: виготовлення здійснюється в Україні демократичні ціни Вас приємно здивують ціна відповідає якості власне виробництво&..
471грн

Стенд "Пожежна безпека" 1511
Характеристика Стенд "Пожежна безпека" 1511 Матеріал: Спінений пластик ПВХ 3 мм Розмір: 1000х800мм Кишені: 4 шт А4 та 4 шт А5 формату Опис: виготовлення займаэ приблизно 2-3 дні доставка за Ваш рахунок Новою поштою або Укрпоштою можна здійсн..
760грн

Стенд "Пожежна безпека" 1512
Характеристика Стенд "Пожежна безпека" 1512 Матеріал: Спінений пластик ПВХ 3 мм Розмір: 900х870мм Кишені: 4 шт А4 та 1 шт А5 формату Опис: подібний стенд повинен бути в кожному закладі де працюють люди, та навчаються діти в комплекті йде кріплення (дюб..
702грн

Стенди з пожежної безпеки

У кожному класі обов'язково повинен бути стенд з пожежної безпеки, який буде постійно нагадувати школярам про причини пожеж та правила поведінки під час спалахів. Така інформація вкрай важлива, в екстрених ситуаціях вона може дітям швидко зорієнтуватися і уникнути травм.

Обов'язково використовують демонстраційні матеріали при проведенні занять. Візуалізовані матеріали легко сприймаються школярами всіх вікових категорій. Також наочні посібники розміщують в предметних кабінетах ОБЖ, цивільної оборони, в коридорах і вестибюлях.

Для чого потрібен стенд з пожежної безпеки

Постійна наявність перед очима школярів важливої ​​інформації забезпечує її автоматичне запам'ятовування. Тому дуже важливо купити стенди з пожежної безпеки, які в доступній формі донесуть дітям відомості про небезпеку неправильного поводження з електроприладами і виникнення внаслідок цієї пожежі.

Для учнів молодших класів демонстраційні посібники повинні бути виконані у вигляді барвистих картинок, на яких зрозуміло пояснюються важливі питання.

Для учнів старших класів інформація повинна бути більш об'ємною і практичною.

Основним призначенням інформаційних панелей є:

  • інформування про причини виникнення пожеж;
  • ознайомлення з горючими матеріалами та їх характеристиками;
  • попередження пожежонебезпечних ситуацій внаслідок неправильної поведінки і необережне поводження з електроприладами;
  • правила поведінки і порядок дії в разі загоряння.

Наявність в кабінетах, коридорах наочних посібників забезпечить правильність дій школярів при виникненні екстрених ситуацій.

У комплексі зі стендами з пожежної безпеки, в школі або на підприємстві повинні знаходитися стенди з цивільної оборони. Завдяки широкому асортименту товарів в нашому магазині, стенди можна комбінувати між собою.

Стенд з пожежної безпеки з доставкою по Україні

Інтернет - магазин «Арт Стенд» пропонує готові вироби для дитячих садків, шкіл та підприємств. Асортимент виробів представлений в електронному каталозі, оформити покупку можна прямо на сайті.

Ви також можете замовити стенд з пожежної безпеки, адаптований на Ваш розсуд. Вкажіть бажаний розмір, дизайн та наповнення, і наші дизайнери виконають роботу в найкоротші терміни.

Ми можемо виготовити на замовлення як невелике виріб для дитячого саду, так і комплект для комплексного оформлення навчальної аудиторії. Ви отримаєте сучасний, довговічний матеріал, який буде працювати і допомагати учням протягом тривалого часу. Вам сподобається ціна на куточок пожежної безпеки та швидка доставка по території України.