Пожалуйста, оставьте свой Телефон и наш менеджер с Вами свяжется
×
Категорії
Замовити виклик
Кошик покупок
Товарів: 0 (0грн)
Нічого не куплено!

Стенди і плакати з охорони праці

Вид: Таблицею / Списком
Показати:
Сортування:
Cтенд з охорони праці охорони здоров'я
Характеристика товару Стенд охорони праці охорони здоров'я Матеріал виготовлення:пластик ПВХ 3 мм. Розмір стенду:730х1020 мм. Тип кишень:прозорий пластик ПВХ 0.5 мм. Кількість кишень:6 шт. А4 формату Країна виробник:Україна Термін виготовлення:2-3 дні Опис:Товар вигото..
708грн
На основі 3 відгуків.

Cтенд з охорони праці фото
Характеристика товару Стенди з охорони праці фото Матеріал виготовлення: пластик ПВХ 3 мм. Розмір стенду: 800х600 мм. Тип кишень: - Кількість кишень: - Країна виробник: Україна Термін виготовлення: 2-3 дні Опис:Наші вироби не мають рівних на ринку серед наших конкурент..
360грн
На основі 6 відгуків.

Cтенды охраны труда в организации
Характеристика товару Стенд охорони праці в організації Матеріал виготовлення:пластик ПВХ 3 мм. Розмір стенду:700х1000 мм. Тип кишень:прозорий пластик ПВХ 0.5 мм. Кількість кишень:6 шт. А4 формату Країна виробник:Україна Термін виготовлення:2-3 дні Опис..
575грн
На основі 4 відгуків.

Інформаційні плакати з охорони праці
Характеристика товару Інформаційні плакати з охорони праці Матеріал виготовлення:пластик ПВХ 3 мм. Розмір стенду:750х550 мм. Тип кишень:прозорий пластик ПВХ 0.5 мм. Кількість..
385грн
На основі 5 відгуків.

Інформаційні стенди для школи "Срібло"
Характеристика Інформаційні стенди для школи "Срібло" Матеріал виготовлення: 3 мм спінений пластик Розмір стенду: 500х560 мм Кількість кишень і формат: 2 шт А4, 2шт А5   Опис: Цей куточок покупця стане прикрасою будь-якого підприємства. Завдяки своєму стриманому і лак..
300грн
На основі 2 відгуків.

Охрана труда, небесно-синий
Характеристика товару Інформаційний стенд з охорони праці Матеріал виготовлення:пластик ПВХ 3 мм. Розмір стенду:70х100 см. Тип кишень:прозорий пластик ПВХ 0.5 мм. Кількість кишень:6 шт. А4 Опис:Стенд призначений для використання в приміщенні, хоча багато клієнтів використовуют..
575грн
На основі 3 відгуків.

плакат " Цивільний захист"
Характеристика товару Комплект плакатів з охорони праці Матеріал виготовлення:пластик ПВХ 3 мм. Розмір стенду:2 частини 800х850 мм. Тип кишень:прозорий пластик ПВХ 0.5 мм. Кількість кишень:по 4 шт. А4 формату на кожній із частин Опис:Плакат розміщується на виробництвах, ц..
1000грн
На основі 4 відгуків.

Плакат вступний інструктаж з охорони праці (5563)
Характеристика товару Плакат "вступний інструктаж з охорони праці "(5563) Матеріал виготовлення:пластик Розмір стенду:750х850 мм. Тип кишень:прозорий пластик ПВХ 0.5 мм. Кількість кишень:4 шт. А4 та 1шт. А5 формату Опис: Наш товар є безперечно важливим на робочих місцях.Якщо В..
600грн
На основі 5 відгуків.

Плакат з охорони праці на виробництві
Характеристика товару Плакат з охорони праці на виробництві Матеріал виготовлення: пластик Розмір стенда: 1000х800 мм. Тип кишень: прозорий пластик ПВХ 0.5 мм. Кількість кишень: 4 шт. А4 та 4 шт. А5 формату Опис:Товар є зручним у використанні за рахунок порожніх ки..
750грн
На основі 1 відгуків.

Плакат на тему охорона праці 5558
Характеристика товару Плакат на тему охорона праці 5558 Матеріал виготовлення:пластик Розмір стенду:450х700 мм. Тип кишень:прозорий пластик ПВХ 0.5 мм. Кількість кишень:4 шт. А4 формату Опис:Плакат виготовлено з цупкого якісного пластику.Будучи на ринку понад 11 років ми стали..
336грн
На основі 1 відгуків.

stendu-ohrana-truda

Забезпечення безпечних умов праці, попередження виробничого травматизму - одна з головних задач кожного роботодавця. Ефективним інструментом інформування персоналу є стенди з охорони праці, які є обов'язковим елементом оформлення виробничих і адміністративних приміщень на будь-якому підприємстві.

Вимоги до стендів і плакатів з техніки безпеки

Метою оформлення куточка по ТБ і ВІД є надання персоналу інформації про умови та режим роботи, права та обов'язки, зміни в нормативно-правовій базі та внутрішньому регламенті компанії. Тому стенди з охорони праці на підприємстві повинен бути інформативним, актуальним і відповідати встановленим вимогам.

Як правило

  • Загальну - з розміщенням локальних наказів і розпоряджень, відображенням відомостей про організацію ВІД на підприємстві, конкретних заходах. Також стенд повинен містити інформацію про правила поведінки при виникненні екстрених і аварійних ситуацій, необхідності використання засобів захисту.
  • Спеціальну - з оголошеннями про проходження медичних оглядів, нормами видачі засобів індивідуального захисту, порядком проходження інструктажу та навчання.

Розміщуються наочні посібники в спеціально відведених кабінетах або місцях, доступних для огляду - коридорах, вестибюлях, цехах.

Для оформлення доцільно використовувати кілька тематичних стендів - з електробезпеки, пожежної безпеки, правил роботи з обладнанням, технікою надання першої медичної допомоги.

Інформаційні вироби з кишенями із пластику є універсальними, інформація на них може постійно оновлюватися.

Техніка безпеки в магазинах може поєднуватися з куточками покупця. Підібрати куточок покупця відповідно до стенда з техніки безпеки не важко, адже асортимент магазину дозволяє комбінувати найрізноманітніші варіанти стендів.

Якісні стенди з охорони праці від виробника

Швидко і недорого купити інформаційний стенд або плакат з охорони праці в Києві пропонує інтернет - магазин «Art stend». У каталозі представлений великий вибір готової продукції стандартного формату для оформлення куточків і кабінетів.

Ми приймаємо і виконуємо індивідуальні заявки на виготовлення демонстраційних матеріалів за оригінальними ескізами. Повідомте дизайнерам тематику і варіанти її розміщення, і протягом стислого часу Вам нададуть макет на узгодження.

Продукція «Арт Стенд» має наступні переваги: ​​

  • виготовлені з високоякісних, стійких до впливу негативних промислових факторів, матеріалів;
  • відрізняється довговічністю
  • безпечна

Якщо Вас цікавить ціна на плакат «Охорона праці» або інші вироби, ознайомтеся з інформацією в каталозі або зателефонуйте менеджерам для отримання консультації.

;