Пожалуйста, оставьте свой Телефон и наш менеджер с Вами свяжется
×
Категорії
Замовити виклик
Кошик покупок
Товарів: 0 (0грн)
Нічого не куплено!

Куточок природи

Вид: Таблицею / Списком
Показати:
Сортування:
Стенд "Календар природи"
Характеристика Стенд "Календар природи" Матеріал виготовлення: 3 мм спінений пластик Розмір стенду: 786х565 мм   Опис: стенд допоможе дітям зрозуміти природні явища, пори року, місяці, дні тижня; стенд укомплектовується рухливими стрілками; в разі нео..
270грн
На основі 3 відгуків.

Стенд "Календар природи"
Характеристика Стенд "Календар природи" 1 Матеріал виготовлення: спінений пластик Розмір стенду: 450х730 мм Кількість кишень: 1 шт формату А4 Опис: Стенд буде не тільки яскравою прикрасою для приміщення але й сприяти розвитку підростаючого покоління, так як має умовні позначення я..
271грн

Стенд "Календар природи" 3027
Характеристика Стенд «Календар природи» 3027 Матеріал виготовлення: ПВХ пластик, 3 мм Розмір стенду: 600х420 мм Опис: Цей стенд допоможе вам з легкістю навчить дитину природним явищам, місяцях року і днів тижня; дизайн стенду у вигляді хмаринки, в якому чітко можна розгл..
189грн

Стенд "Куточок природи"
Характеристика Стенд «Календар природи» Матеріал виготовлення: виготовлений з ПВХ з печаттю на оракалі Розмір: 1000х600 Опис: Куточок «календар природи» є незамінним атрибутом дитячого дошкільного закладу; Стенд має яскраві картинки з позначками погоди, пори року, а також днів..
450грн
На основі 1 відгуків.

Стенд "Куточок природи" цитуючи
Характеристика Стенд "Куточок природи" з цитатой Матеріал виготовлення: пластик ПВХ товщиною 3 мм   Розмір стенду: 800х900 мм:   Наявність кишень: 2 шт формат А4   Опис:   наші роботи виконані з високоякісного, екологічно ..
640грн
На основі 1 відгуків.

Стенд веселка
Характеристика Стенд веселка Матеріал виготовлення: Білий пластик товщиною 3 мм Розмір: 1800х650 Опис: Стенд веселка буде яскравою і цікавіою прикрасою для куточка природи в дитячих садках, а також початкових школах; Прекрасно доповнить інтер'єр приміщення в я..
923грн

Стенд веселка "Куточок природи"
Характеристика Стенд веселка "Куточок природи" Матеріал виготовлення: пластик ПВХ товщиною 3 мм Розмір стенду: 900х760 мм: Наявність кишень: 2 шт формат А4 і 2 шт А5 Опис: даний стенд відмінно підійде для дитячих садків та молодшої школи; стенд має кишені, які виготовлені з прозорого п..
674грн

Стенд календар природи "Жовті маки"
Характеристика Стенд календар природи "Жовті маки"   Матеріал виготовлення: вспенений пластик ПВХ 3 мм. Розмір стенду: 450х750. Опис: календар природи один з найважливіших інструментів у пізнанні навколишнього середовища, він призначений як для дошкільного в..
253грн

Стенд календар природи 1309
Характеристика Стенд «Календар природи» Матеріал виготовлення: виготовлений із пластику високої щільності, з печаткою на оракалі. Розмір: 650х900 Наявність кишень: одина кишеня розміру А4 Опис: Стенд виготовлений з екологічно чистого матеріалу ,не викликає алергічних реакц..
464грн

Стенд календар природи зі стрілкою
Характеристика Стенд календар природи зі стрілкою   Матеріал: білий пластик ПВХ з печаткою на оракалі Розмір: 400х450 Кишені: 8 шт. розміром А5 Опис: Барвистий календар спостережень за природними явищами, допомагає дітям наочним чином розуміти і аналізувати як змі..
255грн

Куточок природи

Куточок живої природи - це обов'язковий елемент, який знайомить малят з навколишнім світом, вчить бережно ставитися до рослин і тварин, виховує почуття відповідальності. Важливою частиною композиції є стенди з тематичною інформацією - календар природи для дитячого садка, круговорот води, пори року.

Призначення стендів і їх використання

Щоб наочний посібник було цікаво дітям, навчало їх і служило прикрасою інтер'єру, найкраще купити куточок природи в дитячий сад в спеціалізованому магазині, а не займатися його виготовленням самостійно.

Використання наочних матеріалів на заняттях підвищує їх ефективність, що пов'язано з особливостями дитячого сприйняття. Якісний куточок природи в середній групі дитсадка допоможе дошкільнятам отримати і засвоїти наступні знання:

  • пори року і їх відмінності;
  • назва місяців і їх черговість;
  • назва днів тижня і їх порядок;
  • час доби - ранок, день, вечір, ніч.

Також діти зможуть дізнатися про представників рослинного і тваринного світу, познайомитися з основами екології. Регулярне спостереження за природними явищами, погодою допоможе виховати у дитини уважність, акуратність, навчить систематизувати інформацію і робити загальні висновки.

Наочні посібники для дитсадка з доставкою від «Арт Стенд»

Інтернет - магазин « Art stend » пропонує недорого придбати якісні наочні посібники, ростоміри для прикраси інтер'єру і проведення занять в молодших старших групах дитсадка.

У нашому каталозі Ви знайдете велику колекцію тематичних стендів, створених професійними дизайнерами з урахуванням вікових особливостей дітей. Представлена ​​продукція відрізняється наступними перевагами:

  • цікавий сучасний дизайн;
  • оформлення барвистими ілюстраціями;
  • оснащена рухомими стрілками;
  • інформація зручно згрупована блоками;
  • має прозорі кишеньки для змінної інформації.

У молодших групах рекомендується працювати з календарем під керівництвом вихователя, в старших групах діти можуть самостійно пересувати стрілки і вести спостереження. Стенди виконані в оригінальній фігурної формі, тому стануть справжньою окрасою інтер'єру ігрового залу.

У нас - найдоступніша ціна на куточок природи в молодшій групі дитячого садка і високу якість продукції. При необхідності ми доставимо придбаний товар в будь-яке місто на території України.