Пожалуйста, оставьте свой Телефон и наш менеджер с Вами свяжется
×
Категорії
Замовити виклик
Кошик покупок
Товарів: 0 (0грн)
Нічого не куплено!

Інформаційні стенди для батьків

Вид: Таблицею / Списком
Показати:
Сортування:
Інформаційний стенд
Характеристика Інформаційний стенд Матеріал виготовлення: пластик ПВХ товщиною 3 мм   Розмір стенду: 900х900 мм   Кількість кишень: 6 шт формату А4   Опис:   красивий і оригінальний зовнішній вигляд стенду з легкістю впишеться в буд..
757грн
На основі 3 відгуків.

Інформаційний стенд для батьків
Характеристика Інформаційний стенд для батьків Матеріал виготовлення: пластик товщиною 3 мм Розмір стенду: 780х520 мм Розмір кишень: 2 шт а4 формату і 1 шт а5   Опис: стенд практичний у використанні завдяки прозорим пластиковими кишенях в яких ви без зусиль зможет..
305грн
На основі 1 відгуків.

Батьківський куточок 1417
Характеристика Батьківський куточок 1417 Матеріал виготовлення: 3 мм пластик Розмір стенду: 780х790 мм Розмір і кількість кишень: 2 шт А4 формату Тип кишень: прозорий пластик Кріплення: шурупи   Опис: стенд розроблений нашими досвідченими дизайнерами для в..
512грн
На основі 2 відгуків.

Батьківський куточок 1420
Характеристика Батьківський куточок 1420 Матеріал виготовлення: спінений пластик Розмір стенду: 430х600 мм Розмір і кількість кишень: 1 шт А4 формату Термін виготовлення: 2-3 робочих дня   Опис: рекомендуємо використовувати в дитячих садках для інформування ба..
219грн

Батьківський куточок 1424
Характеристика Батьківський куточок 1424 Матеріал виготовлення: спінений пластик товщиною 3 мм Розмір стенду: 297х220 мм Розмір і кількість кишень: 1 шт А5 Термін виготовлення: протягом 2-3 днів   Опис: батьківський куточок дуже важливий атрибут в оформленні г..
64грн
На основі 1 відгуків.

Батьківський куточок хмаринка ,стенд для школи
Характеристика Батьківський куточок хмаринка Матеріал виготовлення: пластик 3 мм Розмір стенду: 850х500 мм Розмір і кількість кишень: 3 шт А4 формату Термін виготовлення: протягом 3 днів   Опис: завдяки тому, що матеріал основи пластик ПВХ, стенд має легку ваг..
394грн

Для вас, батьки львенок
Характеристика Для вас, батьки, левеня Матеріал виготовлення: пластик Розмір стенду: 700х800 мм Розмір і кількість кишень: 4 шт А5 формату Термін виготовлення: 3 дня   Опис: за допомогою кишень на стенді дуже зручно розміщувати актуальну інформацію для батьків..
420грн

Для вас, батьки, незнайка, капітошка
Характеристика Для вас батьки, незнайка, капитошка Матеріал виготовлення: пластик ПВХ 3 мм Розмір стенду: 800х650 мм Розмір і кількість кишень: 3 шт формату А5 Термін виготовлення: 2-3 дня Кріплення: саморізи   Опис: стенд розроблений спеціально для оформл..
370грн

stend-dlya-vas-batki-smeshariki
Характеристика Стенд "Для вас, батьки" Матеріал виготовлення: спінений пластик 3 мм Розмір стенду: 1000х900 мм Розмір і кількість кишень: 4 шт А4 формату і 2 А5 Термін виготовлення: 2-3 робочих дня   Опис: цікаво оформлений стенд, із зображенням персонажів мул..
660грн

Стенд Інформація для батьків будиночки
Характеристика Стенд інформація для батьків будиночки Матеріал виготовлення: спінений пластик Розмір стенду: 750х450 мм Розмір і кількість кишень: 2 шт формату А4 Тип кишень: прозорий пластик товщиною 0,5 мм   Опис: Не варто недооцінювати важливість такого стенду ..
300грн

Інформаційні стенди для батьків

Цікаві стенди для батьків в ДНЗ - обов'язковий елемент оформлення ігрового залу, холу та інших приміщень. У більшості випадків така продукція розрахована на малюків, використовується вихователями при проведенні занять. До окремої категорії відносяться вироби, призначені для батьків.

Призначення батьківських стендів

При відвідуванні ДОУ батьки повинні отримувати максимально повну інформацію, яка стосується виховання, здоров'я і навчання дитини. Кращий спосіб вирішення таких завдань - купити стенди для батьків в ДНЗ і наповнити їх корисними матеріалами.

Найбільш ефективні стенди, які містять два варіанти інформації - постійну і змінну.

Наприклад, в постійному блоці можна помістити:

  • відомості про ДОУ і вищестоящої організації із зазначенням прізвищ фахівців, адреси, контактних телефонів;
  • список персоналу дитячого саду;
  • основні цілі та завдання освіти;
  • заходи з оздоровлення дітей;
  • режим роботи дитячого закладу;
  • ліцензії, сертифікати, нагороди.

У розділі зі змінною інформацією вміщують інформацію про майбутні заходи - дитячих святах, батьківських зборах і т.д.

Для змінних матеріалів підійдуть стенди з пластиковими кишенями, в які легко поміщаються листи з оголошеннями, меню, фотографії.

Зміст наочних посібників може бути дуже різним. Часто їх використовують як медичний куточок, розміщуючи інформацію про вазі і зростанні дитини, поради педіатра, графік щеплень.

Дошка оголошень надасть актуальну інформацію, листи можна прикріпити на вільні поля з декоративною рамочкою, що приверне увагу оригінальним оформленням. Чудовою ідеєю буде - розмістити в батьківському куточку вітальний стенд.

Красиві і корисні стенди від «Арт Стенд»

Інтернет - магазин « Art stend » - це майданчик з величезним вибором готових стендів для дитячого садка і можливістю замовити стенди для батьків в ДНЗ за власними ескізами.

Ви можете вибрати потрібний варіант з електронного каталогу і відразу оформити покупку або відправити повідомлення з побажаннями для індивідуального виготовлення. У нас налагоджений повний виробничий процес, тому всі замовлення виконуються в стислі терміни, а ціни на стенди для батьків в ДНЗ вигідно відрізняються від вартості виробів на інших майданчиках.

Скориставшись нашою пропозицією, клієнт отримує виріб:

  • високої якості, з безпечних матеріалів;
  • сучасне і довговічне;
  • виготовлене з урахуванням вимог ГОСТ та технічного завдання.

Наша продукція дозволена для використання в дитячих установах, користується популярністю в дитсадках Києва та інших міст України.

& Amp; nbsp;