Пожалуйста, оставьте свой Телефон и наш менеджер с Вами свяжется
×
Категорії
Замовити виклик
Кошик покупок
Товарів: 0 (0грн)
Нічого не куплено!

Правила поведінки на дорозі

Вид: Таблицею / Списком
Показати:
Сортування:
Стенд " правила дорожнього руху " (Світлофор), стенд для школи
Характеристика Стенд правила дорожнього руху (Світлофор) Розмір: 600 х 800 Матеріал: ПВХ 3мм відмінної якості Термін виготовлення: 2-3 дня Кишені: 4 шт розміром А4 Опис: - Стенд виготовлений з ПВХ на оракале. - Друк Яскравий, якісний. - Доступні послуга - ламінуван..
460грн

Стенд "Правила дорожнього руху " 2
Характеристика Стенд "Правила дорожнього руху" 2 Розмір: 800 х 900 Матеріал: білий ПВХ Термін виготовлення : 2-3 дні Кишені: 4 шт розміром А4 Опис: - Стенд виготовлений з пластику ПВХ товщиною 3 мм. - Зображення наноситься спочатку на плівку (оракал), а далі вікатуетьс..
640грн
На основі 1 відгуків.

Стенд "Правила дорожнього руху" (Діти)
Характеристика: Стенд «Правила дорожнього руху» (Діти) Матеріал виготовлення: пластик всп1нений 3 мм відмінної якості Розмір стенду: 1200х750мм Опис: стенд виготовлен з високоякісного матеріалу, яскравою і барвистою палітри, що привертає увагу дітей; наш стенд прикрашений 4 «кишенями» д..
775грн

Стенд "Правила дорожнього руху" (Книга)
Характеристика Стенд "Правила дорожнього руху" Матеріал: спінений пластик Розмір: 900 х 600 Опис: Стенд рекомендований до використання в дитячих садках і школах; Стенд виготовлений з високоякісних матеріалів, яскравий і якісний друк не шкодить здоров'ю діт..
405грн
На основі 1 відгуків.

Стенд "Правила дорожнього руху" (Світлофор)
Характеристика Стенд "Правила дорожнього руху" (світлофор) Розмір: 900 х 5000 Матеріал: білий ПВХ Термін виготовлення: 2-3 дні Кишені: 3 шт розміром А4 Опис: На стенді  три кишені розміру А4 виготовлені з прозорого пластика 0.5 мм (кріпляться на двосторонній скотч..
547грн

Стенд "Правила дорожнього руху" (Тварини)
Виготовлений з ПВХ 3 мм з печаткою   на оракале Глянцевий друк безпечна для дітей Друк яскрава, якісна Доставка в будь-які регіони України ..
300грн

Стенд "Правила дорожнього руху" (Фігурний)
Виготовлений з ПВХ 3 мм з печаткою   на оракале Глянцевий друк безпечна для дітей Друк яскрава, якісна Доставка в будь-які регіони України ..
537грн

Стенд "Правила дорожнього руху" (Фіолет)
Характеристика Стенд; Правила дорожнього руху (фіолет) Розмір: 800 х 800   Матеріал: ПВХ 3мм   Термін виготовлення: 2-3 дні   Кишені: 2 шт розміром А4   Опис:   - Стенд виготовлений з ПВХ товщина 3 мм.   - Друк безп..
530грн

Стенд "Правила дорожнього руху" 1
Характеристика Стенд Стенд Правила дорожнього руху 1 Розмір: 600 х 600 Матеріал: ПВХ 3мм відмінної якості Термін виготовлення: 2-3 дня Опис: - Стенд виготовлений з ПВХ на оракале (на пластик клеїмо плівку з фотодруком). -Можлива додаткова послуга - ламінування (це прозоре захисне покриття, на ..
270грн

Стенд "Правила дорожнього руху" 102
Характеристика Стенд Правила дорожнього руху 102 Розмір: 700 х 600 Матеріал: ПВХ 3мм Термін виготовлення : 2-3 дні Кишені: 3 шт розміром А4 Опис: Стенд виготовлений з ПВХ товщиною 3 ммз печаткою на оракале. Друк безпечний для дітей . На..
390грн

Правила поведінки на дорозі

Рекомендуємо купити стенд по ПДР в дитячому садку для того, щоб малюкам було цікаво і легко запам'ятати основні правила дорожнього руху. Яскраві, барвисті картинки в ігровій формі донесуть дітям важливу інформацію, стануть справжнім помічником вихователя і прикрасою групи.

Для чого потрібні посібники з правилами дорожнього руху

В кожному дитсадку та школі обов'язково повинен бути стенд про безпеку на дорозі для дітей, його призначення полягає в наступному:

 • профілактика виникнення аварійних ситуацій через неправильне поводження на вулиці;
 • вивчення основних правили норм поведінки на вулиці;
 • ознайомлення зі значеннями дорожніх знаків і розмітки, призначених для пішоходів;
 • виховання культури поведінки на дорозі, уважності та відповідальності;
 • оцінка можливих наслідків неправильної поведінки і порушення правил безпеки.

Стандартний куточок ПДР в ДОУ оформляється яскравими картинками, які повинні в ігровій формі підносити наступну інформацію :

 • як правильно переходити дорогу по регульованому і нерегульованому пішохідному переходу;
 • види і призначення основних знаків;
 • призначення розмітки на проїжджій частині;
 • значення сигналів світлофора;
 • візуальні і звукові сигнали автомобілів і мотоциклів;
 • які дії заборонені при русі по пішохідній доріжці і проїжджої частини.

У дитсадках і початковій школі рекомендується використовувати посібники з яскравим оформленням, зрозумілими картинками і з використанням кольорів світлофора - червоного, жовтого і зеленого. Допускається зображення героїв мультфільмів, а текстова інформація повинна бути стислою і доступною для певної вікової групи.

Наочні матеріали призначені для оформлення ігрових кімнат, шкільних класів, коридорів, оформлення куточків, присвячених правилам ДД.

Наочні матеріали для шкіл і дитсадків з доставкою

Інтернет - магазин « Арт Стенд » пропонує дитячим установам та навчальним закладам недорого придбати якісні інформаційні стенди для батьків й інші наочні посібники, створені професійними дизайнерами.

Вся продукція виготовлена ​​з екологічно чистих, безпечних матеріалів, відповідає сучасним вимогам і дозволена для використання в дошкільних та інших закладах. Тільки тут Вас чекає мінімальна ціна на стенд з правил дорожнього руху в школу, професійні консультації та доставка в усі міста України.