Пожалуйста, оставьте свой Телефон и наш менеджер с Вами свяжется
×
Категорії

Стенди для дитячого садочка

Вид: Таблицею / Списком
Показати:
Сортування:
Інформаційний стенд для батьків
Характеристика Інформаційний стенд для батьків Матеріал виготовлення: пластик товщиною 3 мм Розмір стенду: 780х520 мм Розмір кишень: 2 шт а4 формату і 1 шт а5   Опис: стенд практичний у використанні завдяки прозорим пластиковими кишенях в яких ви без зусиль зможет..
305грн
На основі 1 відгуків.

Батьківський куточок 1417
Характеристика Батьківський куточок 1417 Матеріал виготовлення: 3 мм пластик Розмір стенду: 780х790 мм Розмір і кількість кишень: 2 шт А4 формату Тип кишень: прозорий пластик Кріплення: шурупи   Опис: стенд розроблений нашими досвідченими дизайнерами для в..
512грн
На основі 2 відгуків.

Батьківський куточок 1420
Характеристика Батьківський куточок 1420 Матеріал виготовлення: спінений пластик Розмір стенду: 430х600 мм Розмір і кількість кишень: 1 шт А4 формату Термін виготовлення: 2-3 робочих дня   Опис: рекомендуємо використовувати в дитячих садках для інформування ба..
219грн

Батьківський куточок 1424
Характеристика Батьківський куточок 1424 Матеріал виготовлення: спінений пластик товщиною 3 мм Розмір стенду: 297х220 мм Розмір і кількість кишень: 1 шт А5 Термін виготовлення: протягом 2-3 днів   Опис: батьківський куточок дуже важливий атрибут в оформленні г..
64грн
На основі 1 відгуків.

Батьківський куточок хмаринка ,стенд для школи
Характеристика Батьківський куточок хмаринка Матеріал виготовлення: пластик 3 мм Розмір стенду: 850х500 мм Розмір і кількість кишень: 3 шт А4 формату Термін виготовлення: протягом 3 днів   Опис: завдяки тому, що матеріал основи пластик ПВХ, стенд має легку ваг..
394грн

Для вас, батьки львенок
Характеристика Для вас, батьки, левеня Матеріал виготовлення: пластик Розмір стенду: 700х800 мм Розмір і кількість кишень: 4 шт А5 формату Термін виготовлення: 3 дня   Опис: за допомогою кишень на стенді дуже зручно розміщувати актуальну інформацію для батьків..
420грн

Для вас, батьки, незнайка, капітошка
Характеристика Для вас батьки, незнайка, капитошка Матеріал виготовлення: пластик ПВХ 3 мм Розмір стенду: 800х650 мм Розмір і кількість кишень: 3 шт формату А5 Термін виготовлення: 2-3 дня Кріплення: саморізи   Опис: стенд розроблений спеціально для оформл..
370грн

stend-dlya-vas-batki-smeshariki
Характеристика Стенд "Для вас, батьки" Матеріал виготовлення: спінений пластик 3 мм Розмір стенду: 1000х900 мм Розмір і кількість кишень: 4 шт А4 формату і 2 А5 Термін виготовлення: 2-3 робочих дня   Опис: цікаво оформлений стенд, із зображенням персонажів мул..
660грн

Стенд "Календар природи"
Характеристика Стенд "Календар природи" Матеріал виготовлення: 3 мм спінений пластик Розмір стенду: 786х565 мм   Опис: стенд допоможе дітям зрозуміти природні явища, пори року, місяці, дні тижня; стенд укомплектовується рухливими стрілками; в разі нео..
270грн
На основі 3 відгуків.

Стенд "Моя мирна Україна"
Характеристика Стенд "Моя мирна Україна" Матеріал виготовлення: пластик ПВХ високої якості Розмір стенду: 800х450 мм   Опис: стенд рекомендований для шкіл, ліцеїв, гімназій та інших навчальних закладів; виготовлений з якісних матеріалів, друк зображення насичени..
300грн

stendu-pomoshnik

Красиві стенди для ДНЗ з яскравим наповненням - це обов'язковий елемент оформлення дитячого закладу. Такі наочні посібники призначені для занять малюків, інформування батьків і персоналу. Навіть самі недорогі стенди для ДНЗ виявляться ефективними помічниками вихователя, якщо будуть створені професійними дизайнерами, які знають тонкощі дитячої психології і дошкільної освіти.

Особливості наочних посібників для ДНЗ

Оформлення стендів для ігрової кімнати, спальні, їдальні і коридорів має бути не тільки барвистим, привабливим, а ще й нести смислове навантаження, допомагати в навчанні, розвивати творчі здібності дитини.

З огляду на особливості дитячого сприйняття і здатність добре запам'ятовувати зорові образи, при виготовленні стендів для дитячого саду повинна бути присутня найбільш важлива для молодшого віку інформація.

Найпоширеніші варіанти для ДОУ:

  • Інформаційний стенд з вільними полями і прозорими кишеньками і - може наповнюватися інформацією, яку легко замінити. Це можуть бути оголошення для батьків, список групи, меню, привітання, фотографії.
  • Вироби з постійним наповненням - календар природи із зображенням пір року і назвою місяців, предметні посібники для знайомства з буквами, цифрами, символікою України. Також в дитсадках обов'язкові наочні матеріали про правила дорожнього руху, пожежної безпеки, які зазвичай оформляють з використанням героїв мультфільмів або коміксів.

Для батьків цікаві і корисні будуть стенди для ДНЗ з тематичними блоками, що містять інформацію про вакцинацію, поради логопеда, психолога, вихователя.

Так само, в дитячому саду обов'язково має бути присутня державна символіка. "Арт стенд" представляє широкий вибір стендів з державною символікою в різноманітних дизайнах і інтерпретаціях.

Стенди для ДНЗ від Арт Стенд мають такі переваги

Інтернет - магазин «Art stend» пропонує купити стенди для ДНЗ, виготовлені з урахуванням всіх вимог і норм, які пред'являються до продукції для дітей. У каталозі можна вибрати вироби на будь-який смак - для малюків, батьків, вихователів, з постійним наповненням або вільними полями, різною тематикою і дизайном.

Якщо Вам потрібні матеріали, які будуть поєднуватися з наявними інтер'єром, замовте виготовлення за оригінальним макету. Ми пропонуємо послуги професійних дизайнерів, які виготовлять виріб по малюнку замовника, з урахуванням побажань щодо кольору і наповнення.

Для виготовлення виробів використовуються якісні, екологічно чисті ПВХ матеріали, фарба без запаху, які не містять шкідливих компонентів. Підстава виробів ретельно обробляється, тому є абсолютно безпечним. Широкоформатний друк забезпечує яскравість відтінків і попереджає вигорання на сонці.

У нас - найпривабливіша ціна на стенди для ДНЗ, тому професійне оформлення інтер'єру є як державним, так і комерційним дитсадкам.