Пожалуйста, оставьте свой Телефон и наш менеджер с Вами свяжется
×
Категорії
Замовити виклик
Кошик покупок
Товарів: 0 (0грн)
Нічого не куплено!

Останні блоги

Rss
08 Sep / 2015

Хімія для дітей

написано dvkei Переглядів : 775 Коментарів : 0

Хімія - це дуже захоплююча і цікава наука! Дивно те, що цю науку можна вчити з маленького віку! І навіть з тими малюками, які ще навіть не навчилися розмовляти, але вже проявляють свою цікавість і знаходять цікавим те, чого дорослі вже давно перестали дивуватися.

 

читати далі
08 Sep / 2015

Українська для дітей

написано dvkei Переглядів : 809 Коментарів : 0

Наші діти — майбутнє України. Всі ми плекаємо надію, що жити вони будуть краще, що вони будуть розумнішими за нас і все робимо задля того.І тому, наша мова просто мусить давати дітям  все те, чого вони забажають знати, надати їм щонайкращі умови для отримання знань і  можливості творчості українською мовою. 

 
читати далі
08 Sep / 2015

Вивчайте географію разом з Art-Stend!

написано dvkei Переглядів : 723 Коментарів : 0

Географія - одна з найдавніших наук. Понад п'ять тисяч років з її допомогою люди описують країни, землі, моря і океани. Хоча місць куди не ступала нога людини на карті з кожним роком все менше, наша планета таїть безліч загадок, таємниць і скарбів. Тому в наш час географія не розгубила своєї романтичності і значущості.

читати далі
08 Sep / 2015

Біологія для самих маленьких

написано dvkei Переглядів : 949 Коментарів : 3

Від куди береться вітер? Чому листя зелене? Як пінгвіни не замерзають в холоді? Вивчаючи частини світу, маленький слідопит починає ставити безліч цікавих питань. Як же допомогти малюкові зорієнтуватися в непростому світі рослин і тварин, розгадувати дивовижні загадки природи разом з ним? І що собою являє біологія? Перш за все, давайте визначимося з термінами!

читати далі