Пожалуйста, оставьте свой Телефон и наш менеджер с Вами свяжется
×
Категорії
Акції
Замовити виклик
Кошик покупок
Товарів: 0 (0грн)
Нічого не куплено!

Стенди придбати в Україні

Сучасні стенди це спосіб донесення інформації або новин установи до клієнтів і відвідувачів. Свою популярність вони отримали завдяки невеликій вартості і високому рівню взаємодії між відвідувачами і компанією. Стенди купити в Україні високої якості і за низькою ціною можна в Арт-Стенд. Також стенди активно використовуються в дитячих садах і школах. Завдяки їм вихованці, учні та їхні батьки зможуть дізнатися про майбутні заходи, досягнення та іншу інформацію.

 

Замовити дизайн стендів можно в Арт-Стенд

Супермаркет стендів Art Stend виробляє і реалізує стенди для школи, дитячих садків, підприємств і державних структур. В асортименті компанії є стенди з плоскими і об'ємними кишенями. Крім цього, Art Stend пропонує клієнтам додаткову фурнітуру і можливість замовити дизайн стендів на будь-який смак.

 

   Материалы 
   Всі стенди компанії Art Stend виготовлені з високоякісного пластику. Зображення на них нанесено за допомогою друку на оракале - самоклеющейся вінілової плівки. Для виготовлення кишень використовується оргскло.

Розміри

 

В асортименті інтернет-магазину Art-stend.com.ua є готові стенди найрізноманітніших розмірів. Клієнти компанії можуть також замовити інформаційну дошку потрібного розміру за індивідуальним проектом.  Виготовлення стендів параметром замовника займе всього кілька днів.

Замовити стенд в Арт-Стенд

 

Для того, щоб замовити стенд, необхідно зателефонувати і менеджер уточнить всі деталі, нюанси і пропозиції. При необхідності, можна отримати безкоштовну консультацію кваліфікованого фахівця.