Пожалуйста, оставьте свой Телефон и наш менеджер с Вами свяжется
×
Категорії
Акції
Замовити виклик
Кошик покупок
Товарів: 0 (0грн)
Нічого не куплено!
Категорії

Виготовлення стендів від компанії Арт Стенд

Компанія Арт Стенд пропонує до вашої уваги різноманітний вибір стендів власного виробництва. Наша компанія допомагає викладачам зробити процес навчання більш цікавим для учнів. За допомогою різноманітних стендів можна значно покращити вигляд класу, гарно його оформити, тим самим привернути увагу учнів. А якщо ви бажаєте зробити оформлення школи оригінальним та красивим, то компанія Арт Стенд вам з радістю в цьому допоможе.
 

В нашому інтернет магазині  Арт стенд до вашої уваги широкий асортимент різних стендів

 • стенди для оформлення школи (стенди в кабінет, класний куточок, комплексне оформлення класу, методичні стенди);
 • стенди для дитячого садочка;
 • інформаційні стенди;
 • стенди з символікою держави;
 • стенди для підприємств і установ (куточки споживача, стенди з охорони праці).


У нас на сайті ви можете придбати барвисті, гарно та естетично оформленні стенди для школи, дитячого садка, ВНЗ, коледж, інформаційні стенди для підприємства.
Зроблений у нас класний куточок стане справжньою прикрасою вашого класу і чудово підійде будь якого інтер’єру, адже у нас великий асортимент стендів для оформлення школи. А виготовлені нашими фахівцями стенди в кабінет чи методичні стенди ще й допоможуть в навчанні як вчителю, так і учням.
 

Виготовлення стендів. Які ж матеріали ми використовуємо?
 

Для виготовлення стендів ми використовуємо лише якісні, безпечні матеріали, які повністю відповідають вимогам та стандартам. Ми виготовляємо стенди з якісного, не токсичного пластику ПВХ товщиною 3 мм. Під час виготовлення стендів ми використовуємо самі сучасні технології. Зображення друкується у фотографічній якості на самоклейній плівці. Кишеньки для стендів виготовляються з прозоро пластику.
 

Переваги Арт Стенд у порівнянні з іншими магазинами

Унікальність нашого інтернет магазину в тому, що кожне замовлення індивідуальне. Ви можете купити стенд, обравши уже готовий макет стенду з асортименту, який був розроблений професіоналами своєї справи. Або ж при замовленні можна вносити корективи щодо розміру, тексту, кількості та розміру кишеньок, кольорового оформлення.  Або ж, якщо у вас є власні ідеї, розробки ми з радістю займемося виготовленням стендів за вашими побажаннями.


Чому ж варто купити стенд в Арт стенд:

 • на сьогодні на нашому сайті понад 1000 товарів.
 • власне виготовлення стендів протягом 8 років;
 • висока якість стендів за доступною ціною;
 • виготовлення стендів під замовлення за 2-3 дні;
 •  доставка по всій Україні (Нова пошта, Укр пошта).
   

Купити стенд в нашому інтернет магазині це означає зробити вигідну покупку. Обравши нашу компанію ви отримуєте можливість створити навчальний кабінет, аудиторію, своєї мрії, адже ми втілимо всі бажання та ідеї щодо оформлення.

 Для того щоб купити стенд достатньо оформити замовлення на сайті або ж зателефонувати за номерами:
(098) 458-57-31
(050) 728-32-55